MediaTek анонсував бюджетного конкурента Snapdragon X50

0
11

MediaTek представила бюджетного конкурента Snapdragon X50

Слідом за анонсом мобільної платформи Snapdragon 855 свій модем для роботи в мережах 5G під назвою Helio M70 представила і компанія Mediatek. Анонс новинки, покликаної скласти конкуренцію перспективному X50 від Qualcomm, відбувся сьогодні в Китаї.

MediaTek представила бюджетного конкурента Snapdragon X50

MediaTek Helio M70 є автономний чіп з підтримкою мереж 5G, що забезпечує високу швидкість з’єднання і низьке енергоспоживання. Згідно з офіційною заявою компанії, комерційні поставки 5Gмодему з кодовою назвою MT6297 почнуться в 2019 році. Завдяки компактним габаритам, новинка не вплине на дизайн майбутніх гаджетів.

Helio M70 розроблений відповідно до нових стандартів радіоінтерфейсу 3GPP Release 15, включаючи підтримку автономних (SA) і неавтономних (NSA) мережевих архітектур, а також використання цього обладнання високої потужності (HPUE). На додаток до діапазону 6 ГГц рішення MediaTek також буде підтримувати міліметровий діапазон хвиль для максимальної сумісності з робочими частотами різних операторів зв’язку.

MediaTek представила бюджетного конкурента Snapdragon X50

На днях президент Qualcomm Кріштіану Амон оголосив список виробників, які в наступному році будуть виробляти 5Gпристрої на базі Snapdragon X50. У числі інших були названі ASUS, Fujitsu, Google, HMD Global, HTC, LG, Motorola, OnePlus, OPPO, Samsung, Sharp, Sony, Vivo, Xiaomi і ZTE.

Це може стати серйозною перешкодою для масового поширення модемів MediaTek. Втім, в наведеному списку все ж відсутні такі вендори, як Meizu і Smartisan цілком ймовірно, що вперше новинка буде встановлена саме в смартфони цих брендів.

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ