В цьому році Facebook істотно спростить свій месенджер

0
124

Керівник Facebook Messenger Девід Маркус (David Marcus) розповів про проблеми сервісу і, як компанія збирається їх вирішувати. «Додаток став занадто захаращеним, – написав він. – Тому в цьому році ми збираємося значно спростити і впорядкувати месенджер ».

Одна з областей Facebook Messenger, на яких компанія хоче зосередитися – аудіо- і відеодзвінки. Величезну увагу соціальний гігант приділяє прямим трансляціям, тому в такому рішенні немає нічого дивного. Facebook зробить акцент на групові відеочати, а також удосконалить процес відправки фотографій і відеороликів.

Компанія може додати в сервіс персоналізовану версію функції «Перевірка безпеки». «Ніхто не хоче втрачати особливі моменти, але саме спілкування в реальному часі об’єднує нас в кризових ситуаціях … Ми хочемо переконатися, що ви можете як відсвяткувати заручини двоюрідного брата з іншого кінця світу, так і упевнитися, що після стихійного лиха з вашим другом все в порядку » , – написав Маркус.

Facebook планує змінити те, як люди спілкуються через месенджер зі службою підтримки. Зокрема, вона робить акцент на тому, що при виникненні будь-яких питань користувач може написати компанії, а не дзвонити їй – це суттєво економить час, гроші і нерви. Втім, як саме компанія збирається покращувати цей аспект, поки не ясно.

Що стосується реклами, то вона з Facebook Messenger нікуди не дінеться. Проте, компанії зможуть створювати фільтри для більш точного відсіювання аудиторії, а також додавати рекламні лицьові маски.

джерело:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ