Геймер виявив пухлину за допомогою ігрової приставки

0
1701

В австралійському місті Сіднеї відбулася абсолютно неймовірна історія за участю 28-річного програміста Кріса і гібридної консолі Nintendo Switch. Багато далекі від індустрії люди вважають, що відеоігри шкодять здоров’ю, але сталося рівно протилежне. Японська приставка допомогла людині виявити в своїй руці пухлину на ранній стадії.

Кріс – затятий фанат консолей Nintendo. Він купував їх завжди, починаючи з оригінальною Wii. Тому коли в березні минулого року на полиці магазинів потрапила Switch, геймер тут же її придбав. Він був радий покупці, але кожен раз, коли грав в Mario Kart 8 Deluxe, відчував біль у руці. Спочатку хлопець не надав цьому значення, списавши все на роботу.

Він не говорив про це нікому зі своїх друзів і близьких. Про це знала лише його дружина, яка чула, як він скаржився на болі, коли вони разом грали в Mario Kart. Згодом він просто припинив грати в Switch, тому що йому було боляче.

Варто відзначити, що Кріс також користувався геймпадом від Xbox One, але з ним ніяких проблем не було. Біль з’являлася тільки під час гри на Switch. Через кілька тижнів на руці з’явився невеликий синяк.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ