Гучний Meizu 16 вперше показався на реальному фото

0
86

Meizu 16 часто з’являється в новинах останнім часом.
Так, сьогодні в Інтернеті з’явилася нова фотографія, на якій, як передбачається, відображений Meizu 16. Судячи з призначеного для користувача інтерфейсу, це один з варіантів майбутнього флагмана Meizu.
Гучний Meizu 16 вперше показався на реальному фотоТелефон пропонує повноекранний дизайн і оснащений дисплеєм з вирізом у верхній області. Нижня панель трохи ширше інших трьох, а кнопка mBack більше не є фізичною кнопкою. На правому торці є кнопки регулювання гучності звуку і харчування. Корпус здається не таким широким, як у Meizu 15. На жаль, це все, що ми можемо розглянути з цього знімка. Якщо взяти до уваги розмір телефону, це може бути менш потужний варіант Meizu 16, який, як очікується, буде оснащений чіпсетом Qualcomm Snapdragon 710.

Ходять чутки, що Meizu 16 буде поставлятися зі звичайним сканером відбитків пальців.
Варто відзначити, що компанія Meizu досить пізно перейшла на повноекранний дизайн, але, схоже, китайський виробник телефонів планує запустити новий флагман, щоб зайняти своє місце на ринку смартфонів. Meizu ще не підтвердила дату запуску, але ми очікуємо дізнатися більше деталей в найближчі дні.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ