З’явилася нова інформація про Galaxy Note 9

0
66

Інформація про Samsung Galaxy Note 9, королі смартфонів в 2018 році, просочилася з деякими високими технічними характеристиками, які дійсно відповідали попередньо опублікованими даними.

Раніше надійне джерело інсайдерської інформації з Китаю виявив деякі з надпотужних специфікацій нової моделі Note 9. Ми очікуємо, що вона отримає потужний 512-гігабайтний сховище і потужна 8 ГБ оперативної пам’яті. Це, звичайно ж, верхнє очікування для Galaxy Note 9.

Як і раніше повинна бути більш доступна базова модель з 6 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ пам’яті, говорить джерело.

Інші характеристики, очікувані в Galaxy Note 9, включають процесор Qualcomm Snapdragon 845 для США і Exynos 9810 в Великобританії. Також повинен бути слот microSD, здатний приймати 2 ТБ карти. Очікується подвійна камера, але якщо це змінна апертурная модель, як в Galaxy S9 Plus, то цю інформацію ще треба з’ясувати.

Компанія Samsung, як повідомляється, працювала над ультразвуковими технологіями, щоб зробити пристрій для читання відбитків пальців більш точним, ніж поточні варіанти на основі світла. Ця інформація, здається, просто зобов’язана бути справжньою.
Ця технологія також може з’явитися в Galaxy S10 на початку наступного року.

Bixby 2.0, віртуальний смарт-помічник Samsung, також повинен стати важливою особливістю Galaxy Note 9, пропонуючи ще більше елементів управління за допомогою голосу. Але поки що нам залишається чекати, що Samsung запустить Galaxy Note 9 в кінці серпня або на початку вересня.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ