Колишній інженер Google сильно незадоволений компанією

0
121

Звільнивши після 13 років роботи в Google інженер Стів Йегг опублікував у себе в блозі повідомлення про недоліки пошукового гіганта. За його словами, головною причиною відходу з компанії стала її нездатність створювати щось дійсно нове.

Google

«Ви можете подивитися релізи Google за останнє десятиліття і побачити, що майже всі з них є копіями того, що є у конкурентів: Google+ (Facebook), Google Cloud (AWS), Google Home (Amazon Echo), Allo (WhatsApp), Android Instant Apps (Facebook, WeChat), Google Assistant (Apple, Siri) і багато іншого », – написав Стів Йегг.

Найбільшою проблемою компанії Стів вважає те, що Google стала на 100% орієнтована на конкурентів, а не на клієнтів, а у відсутності інновацій звинувачує колективне зарозумілість. Незважаючи на все це, він упевнений, що Google – «одне з кращих місць для роботи на Землі, просто не дуже надихаюче».

Компанія Google дійсно часто закриває свої проекти через кілька років розробки або не приділяє їм належної уваги. Як приклади можна привести модульні смартфони Project Ara, Android Wear, Android TV, Android Auto і багато інших.

джерело: androidauthority.com

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ