При розробці MIUI 11 Xiaomi зосередиться на реальних потребах користувачів

0
317

У той час, як MIUI 10 потроху поширюється для великого спектру смартфонів Xiaomi, є ознаки того, що розробка MIUI 11 вже почалася. Так, команда MIUI написала статтю, в якій розповідається про те, що, по-видимому, було оглядом історії дизайну MIUI 10, але в ній також згадується і наступна версія MIUI.

У статті говорилося про MIUI 10, але потім перейшли до філософії дизайну MIUI 11. Xiaomi заявила, що вони будуть працювати над поліпшенням призначеного для користувача інтерфейсу при розробці наступної версії MIUI, але на цей раз основна увага буде приділятися дизайну, орієнтованого на реальні потреби користувачів. При цьому, призначений для користувача інтерфейс наступної версії не буде сильно відрізнятися від MIUI 10.

Цей огляд дає розуміння того, що Xiaomi вже прагне до подальших поліпшень і ітерації MIUI. Спочатку MIUI був адаптований для смартфонів з співвідношенням сторін 16: 9, який тепер є свого роду застарілим. Після цього було багато змін щодо призначеного для користувача інтерфейсу і функціональності, так як почалася нова тенденція на ринку – дисплей зі співвідношенням 18: 9. В даний час Xiaomi зайнята випуском стабільної версії MIUI 10 для більш, ніж 33 пристроїв!

До фактичного розгортання наступної версії MIUI досить далеко, але, судячи з усього, цикл розробки вже почався, і ми можемо незабаром можемо побачити бета-версію.
Залишайтеся з нами!

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ