Прототип складного смартфона Samsung постав на «живих» фотографіях

0
187

Чутки про гнучкий смартфон Samsung регулярно публікуються в Інтернеті. За останніми даними, анонс такого апарату може відбутися на виставці MWC 2019. А поки мережеві джерела опублікували «живі» знімки одного з прототипів, створених в рамках проекту.

На фотографіях зображений смартфон з двома роздільними екранами. Пристрій виконаний у вигляді книжки. У розкладеному стані користувач отримує доступ відразу до двох дисплеїв, що дозволяє подвоїти площу корисної робочої області.

Прототип фігурує під кодовою назвою Project V. На знімках видно, що одна з половинок корпусу значно товщі інший. Вона містить порт USB і стандартний 3,5-міліметрове гніздо для навушників.

В цілому, апарат виглядає досить громіздко. Спостерігачі кажуть, що відображена пристрій — це, швидше за все, один з прототипів, які не отримали схвалення.

Що стосується по-справжньому гнучкого смартфона Samsung, то він, за неофіційною інформацією, отримає 7,3-дюймовий дисплей на органічних світлодіодах (OLED), діагональ якого в складеному стані буде дорівнює 4,5 дюйма. Ціна такого апарату нібито складе близько 2000 доларів США, а він вийде обмеженою партією в кількості 300-500 тис. штук.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ