Система батарей Тесла за кілька днів збагатила своїх власників майже на мільйон доларів

0
485
Австралійська система батарей Tesla заробила своїм власникам близько мільйона австралійських доларів ($800,000 доларів США) протягом всього кількох днів.

Прибуток творці батареї отримають, зокрема, за рахунок торгівлі електроенергією, пише Новое время з посиланням на Science Alert.

В даний час 70 відсотків ємності батареї резервується для уряду штату Південна Австралія, щоб використовувати їх в разі аварійних відключень електромережі.

Компанія Neoen, один з творців батареї, має контроль над рештою 30%, які вони можуть використовувати для торгівлі на оптовому ринку. Neoen в змозі продавати електроенергію за ціною близько 14 000 австралійських доларів, в той час, як генерація електрики майже нічого не коштує.

Але батарея приносить користь не тільки її творцям, а й Австралії. Так, акумулятор Tesla Powerpack зміг доставити електроенергію за 1000 кілометрів для вугільного промислового об’єкта в штаті Вікторія. Таким чином, батарея компанії Ілона Маска змогла запобігти відключенню електроенергії в сусідньому штаті.

Компанії Tesla і Neoen вже співпрацюють для створення батареї на 20мВт в австралійському штаті Вікторія, крім того, Neoen має намір розробити батарею в Квінсленді, причому вона буде навіть більше, ніж в Південній Австралії, хоча Tesla досі офіційно не підписала угоду про це.

Додамо, що нещодавно Tesla виграла тендер ще на один контракт, цього разу на будівництво системи акумуляторного зберігання енергії Powerpack в Новій Зеландії. Про це заявили представники Mercury, енергетичної компанії з Нової Зеландії.

Раніше НВ повідомляло, що 1 грудня представники Tesla офіційно запустили найбільшу в світі літій-іонну батарею ємністю 100 мегават-годин. Батарея вже підключено до енергетичної мережі Австралії. Така батарея здатна забезпечити живлення 30000 будинків, а її швидке розгортання пов’язано із заявою засновника Tesla Ілона Маска, який зобов’язався завершити будівництво протягом 100 днів або зробити це безкоштовно.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ