Стартап Senstone почне випускати переносний пристрій для запису заміток голосом

0
91

Український стартап Senstone, що зібрав $ 300 тис. На краудфандінговой платформі Kickstarter, готується до масового виробництва носиться гаджета для запису заміток. Про це пише «Будинок інновацій».

Senstone створив пристрій для запису голосових заміток і їх розшифровки, яке можна носити як брошку, кулон або частина браслета. Щоб зробити замітку, досить натиснути на Senstone.

Щоб завершити запис, потрібно натиснути на гаджет ще раз: він розшифровує записану мова власника і зберігає її в форматі нотаток на смартфоні. Синхронізація відбувається по Bluetooth. Якщо зберегти замітку на смартфоні не виходить, Senstone відправить її в свою внутрішню пам’ять, в яку поміщається до двох годин голосових заміток.

За задумом творців, гаджет допомагає не упустити думка, яку не виходить зафіксувати іншими способами. Часто людям незручно діставати смартфон, і вони не записують те, про що подумали. Senstone дозволяє робити нотатки під час зустрічі, на пробіжці, за кермом і так далі.

Масове виробництво стартап запустить в Китаї, де зараз знаходиться СЕО і засновник проекту Назар Федорчук. Для цього команда вибрала завод в місті Шеньчжень, який спеціалізується на «розумних» годиннику і інших гаджетах. Зараз готовність до виробництва становить 70%, перші партії Senstone розраховує отримати в червні-липні 2018 року.

Кампанію на Kickstarter стартап почав рік тому. Команда Senstone хотіла зібрати $ 50 тис. На виробництво гаджета, але користувачі вклали в шість разів більше – $ 300 тис. Тоді Senstone відкрив кампанію на Indiegogo. Загальна сума зібраних на двох платформах коштів перевищила $ 400 тис.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ