Хакерські атаки 2018 року очолить ШІ

0
445

Штучний інтелект еволюціонує все швидше і вже в 2018 році стане небезпечною зброєю в руках хакерів. Він навчиться адаптуватися і зламувати захисні системи, перехоплювати контроль над голосовими помічниками і навіть видавати себе за людину.

Влітку 2016 сім команд хакерів прибули в Лас-Вегас, щоб взяти участь в Cyber ​​Grand Challenge, заході, в якому одні автоматичні системи змагалися, зламуючи інші. Переможцем стала машина під назвою Mayhem, яка тепер виставлена ​​в Національному музеї американської історії у Вашингтоні як перша нелюдська «істота», що зайняла перше місце в престижному конкурсі хакерів.

У 2017 році Mayem не зміг повторити свій подвиг і програв команді людей. Схожеі, машині не вистачило творчого підходу, інтуїції і мотивації. Але в 2018 році все зміниться. Прогрес в теорії і практиці штучного інтелекту, а також прориви в кібербезпеці вказують на те, що алгоритми машинного навчання стануть ключовими елементами кіберзахисту і кібератаки.

Більшість фахівців з інформаційної безпеки (62%, згідно з опитуванням компанії Cylance), вважають, що хакери почнуть використовувати ШІ як кіберзброю вже в 2018 році.

На Defcon 2017 датолог з Endgame (фірми-розповсюджувача систем безпеки) продемонстрував роботу автоматизованої програми, яка вивчила середовище OpenAI Gym і навчилася ховати шкідливий файл від антивірусів.

Ще кілька подібних інструментів і інновацій – і буде нескладно уявити собі, як ШІ піднімається ще на одну сходинку вгору по еволюційних сходах і створює системи, здатні адаптуватися, вишукувати комп’ютерні уразливості і використовувати їх на шкоду людині.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ