Як користувачам Chrome побачити, що вони відкрили сайт із вбудованим майнером

0
254

Все більше сайтів починають заробляти на видобутку криптовалют. Для користувачів це означає, що під час відкриття чергової сторінки комп’ютер може суттєво сповільнитися, почати нагріватися та гудіти. Якщо ви виходите в інтернет за допомогою браузера Chrome, то можна дізнатися, який сайт займається майнінгом.

Для цього зайдіть до вбудованого в браузер диспетчера завдань, натиснувши Shift + Esc. Через меню це можна зробити, натиснувши пункт «Додаткові інструменти», де розміщений «Диспетчер завдань».

Диспетчер покаже всі активні процеси браузера, відкриті вкладки і розширення, а також рівень споживання пам’яті і навантаження процесора. Визначити веб-майнер можна, подивившись на завантаження ЦПП. Вкладка, яка дає найбільше навантаження, містить майнер. Закрийте її та перезавантажте Chrome.

Майнери також часто вбудовують у розширення, яке так само можна викрити за завантаженням ЦПП. Зловмисники намагаються приховати майнери, завантажуючи їх в особливій формі iframe. Диспетчер завдань одразу її не покаже, тому, щоб з’ясувати, чи є там майнер, натисніть на subframe в списку процесів, які навантажують ЦП. Відкриється меню управління, а потрібне розширення буде виділене. Видаліть його і перезапустіть браузер.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ