Ілон Маск будуватиме найбільшу в історії людства ракету для колонізації Марса (ФОТО, Відео)

0
148

Американський бізнесмен Ілон Маск заявив про намір побудувати найбільшу в історії людства ракету BFR, аби колонізувати планету Марс та доставити астронавтів на Місяць.

Про це він повідомив на прес-конференції після запуску ракети Falcon Heavy, передає The Huffington Post.

Хоча Falcon Heavy є сьогодні найпотужнішою ракетою, але не перевершує розміри ракети NASA Сатурн V, побудованої у 60-70-х роках минулого століття.

Маск хоче повернути астронавтів на Місяць
SpaceX

За словами Маска, для того, щоб доставити людей в космос, Falcon Heavy недостатньо. Бізнесмен пообіцяв, що його космічна компанія SpaceX докладе всіх зусиль для створення найбільшої в історії людства ракети BFR — Big F *** ing Rocket (літературний переклад: до біса велика ракета). Маск сподівається використати ракету для колонізації інших планет, зокрема Марса.

Виступаючи на прес-конференції після запуску Falcon Heavy, Маск сказав: «Це дає мені впевненість у тому, що BFR дійсно можна створити, що ми зможемо спроектувати BFR. Більшість наших інженерних ресурсів будуть присвячені BFR, і тому я думаю, що зробимо ми її досить швидко».

Згідно з попереднім проектом, BFR буде здатна підняти 150 тонн вантажу чи 100 пасажирів у космос, а потім на іншу планету.

BFR зможе не лише здійснювати міжпланетні подорожі, а також приземлятися і злітати. Завдяки цим характеристикам, Маск хоче також використати ракету для довгострокових польотів на Землі. Якщо ракету створять, вона зможе за годину доставляти людей у будь-яку точку планети.

Порівняння розмірів BFR з іншими ракетами компанії
SpaceX

Ілон Маск представив проект BFR ще в вересні минулого року, але до цього не було зрозуміло, чи ракету справді будуватимуть.

Тестовий пуск BFR запланований на 2019 рік. Якщо він пройде за планом, то SpaceX може використати ракету для польоту на Марс у 2022 році.

Так у майбутньому може виглядати Марс
SpaceX

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ