Інженери NASA почали роботу над новим марсоходом Mars 2020

0
1036

Інженери NASA приступили до створення нового марсохода Mars 2020. Апарат відправиться на Червону планету в 2020 році, отримає ряд нововведень і завдання з пошуку позаземного життя.

Розмір марсіанського транспорту відповідає земним легковикам. Без урахування руки-маніпулятора, довжина марсохода становить 3 метри, ширина — 2,7 м, висота — 2,2 м. Вага Mars 2020 складає 1050 кілограмів. Це на 150 кг більше, ніж вага знаменитого марсохода Curiosity.

Головне завдання Mars 2020 року — пошук ознак життя на Марсі. Крім цього, апарат досліджує геологічний стан планети, проаналізує склад атмосфери і пошукає будь-які біологічні останки. На марсохід встановлять спеціальний прилад, який спробує витягти з атмосфери кисень. Інший прилад візьме паркани каменів і грунту.

Деталі для нового марсохода замовили по всьому світу. Серед країн виробників числяться Іспанія, Франція і Норвегія. Частина компонентів проводиться по різних штатах США. Збирати Mars 2020 будуть в Лабораторії реактивного руху в Пасадені, Каліфорнія. Очікується, що на цей процес піде півтора року.

Новий марсохід вирушить на Червону планету в липні 2020 року. Запуск відбудеться за допомогою ракети-носія «Атлас-5». Точне місце посадки Mars 2020 поки не вибрали. Серед кандидатів значаться частина вулкана Великий Сирт, кратер Джезеро або кратер Гусєва.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ