Анонс Galaxy J2 Core – перший Samsung за програмою Android Go

0
103

Samsung приєдналася до числа компаній, що працюють з максимальною полегшеною версією Android Oreo (Go Edition). Дана система дозволяє використовувати основні переваги «робота» на смартфонах з мінімальними технічними можливостями (1 ГБ ОЗУ, 8 ГБ ПЗУ) і, отже, низькою ціною. Таким пристроєм в лінійці Samsung став Galaxy J2 Core з відповідним позиціонуванням. Ключовими перевагами корейці називають продуктивність (в рамках даного цінового сегмента), час автономної роботи і саму вартість. Технічні характеристики включають 5 “TFT-дисплей з роздільною здатністю 960 х 540 пікселів, чіпсет Exynos 7570, 1 ГБ оперативної пам’яті, 8 ГБ ПЗУ, 8-Мп і 5-Мп камери (обидві з світлосилою f / 2.2, акумулятор на 2600 мАг і згадана вище Android Oreo (Go Edition).

Анонс Galaxy J2 Core – перший Samsung за програмою Android Go Анонс Galaxy J2 Core – перший Samsung за програмою Android Go Анонс Galaxy J2 Core – перший Samsung за програмою Android Go Анонс Galaxy J2 Core – перший Samsung за програмою Android Go

Продажі новинки стартують сьогодні, 24 серпня, в Малайзії і Індії. Ціна поки невідома – на ключових онлайн-майданчиках Індії девайс поки відсутня. Інші регіони будуть додані пізніше.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ