Apple випyстить дешевий MacBook

0
141

Apple плaнує випустити нoвий MacBook за знижeною цінoю до кінця цьoго рoку. В oпублікованому звіті йдеться, щo компанія плaнує запyстити 13-дюймoвий ноутбук, який стaне недoрогою альтернативою MacBook Pro.

Інформація підтверджується і компанією General Interface Solutions, яка почала випускати модулі для MacBook з кінця 2017 року. У компанії повідомили, що сподіваються отримати більше замовлень на РК-екрани від Apple для “нового MacBook початкового рівня”.

Нова 13-дюймова модель надійде в продаж у другій половині цього року. Так як 12-дюймовий MacBook сьогодні коштує так само, як і 13-дюймовий MacBook Pro – 1299 доларів, компанія може повністю відмовитися від найдешевшого продукту – MacBook Air вартістю 1199 доларів, пише видання.

Apple вперше випустила 12-дюймовий MacBook в квітні 2015 року. Пристрій займає ту ж нішу, що і невеликі MacBook Air, призначені для тих, кому не потрібна додаткова потужність професійної серії.

Apple випустить дешевий MacBook - фото 222996

Головний недолік серії MacBook – відсутність стандартних портів USB. У пристрої є тільки один порт – USB-C, який використовується як для зарядки, так і для підключення до периферійних пристроїв. Користувачеві доведеться вибирати між зарядкою ноутбука або підключенням пристроїв.

Новий MacBook також може допомогти Apple вирішити проблеми, що виникли через нову клавіатуру, в якій використовується інший механізм натискання кнопок. Клавіатура дозволила зробити ноутбук ще тоншим, але через неї в корпус легше потрапляв пил, що призводило до поломок і викликало невдоволення користувачів.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ