Apple назвала найкрасивіші iOS-додатку 2018 року

0
81

У десятку увійшов лише один сервіс з США.

На конференції для розробників WWDC 2018 Apple назвала переможців щорічної премії Apple Design Awards, яку отримують творці додатків з найкращим дизайном на думку експертів Apple.

Agenda від Momenta BV (Амстердам, Нідерланди) – сервіс для нотаток, планування справ і ведення проектів. Можна групувати документи за категоріями і папок.

Bandimal від Yatatoy (Гельсінкі, Фінляндія) – додаток для дітей, за допомогою якого вони можуть складати мелодії, граючи з віртуальними тваринами.

Calzy від WapleStuff (Ченнаї, Індія) – калькулятор з історією обчислень, в якому можна зберігати операції із зазначенням дати і зручного назви. На згадку калькулятора можна також зберегти кілька числових значень, а потім використовувати їх в різних сеансах.

iTranslate Converse від iTranslate (Грац, Австрія) – додаток для перекладу мови: користувачеві потрібно вибрати дві мови і сказати в мікрофон смартфона фразу для перекладу. Підтримує 38 мов, включаючи російську.

Triton Sponge від Gauss Surgical (Лос-Альтос, США) – додаток для хірургів, допомагає визначити, скільки крові втратив людина під час операції. Додаток використовує камеру і систему розпізнавання осіб, щоб аналізувати кров на хірургічних тампони і відсмоктування.

Florence від Annapurna Interactive (Мельбурн, Австралія) – гра-комікс про переживання дівчини, яка закохалася в перший раз.

Inside від Playdead (Копенгаген, Данія) – 2D-платформер з елементами головоломки від розробників гри Limbo.

Alto’s Odyssey від Snowman (Торонто, Канада) – продовження гри про пригоди лижника Альто. Тепер в пустелі.

Frost від kunabi brother GmbH (Відень, Австрія) – головоломка, в якій потрібно малювати шляху небесних тіл, щоб вони рухалися в певному напрямку.

Oddmar від Mobge Ltd (Ескішехір, Туреччина) – пригодницька гра, в якій потрібно допомогти вікінгові Оддмару повернути розтрачені навички і довести, що він гідний місця в Вальгалла.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ