Google Pixel 3 XL продемонстрували на нових рендерах

0
94

Раніше ми опублікували «живі» фото Google Pixel 3 і 3 XL. Багато хто до цих пір знаходяться в повному обуренні від побаченого. І не приховуємо, нам самим було трохи моторошно, однак зараз, у міру появи аматорських рендерів, здивування проходить, адже на рендера апарати виглядають набагато приємніше.

На цих рендера Pixel 3 XL виглядає гідно. Так, виріз зверху все ще занадто великий, але варто розуміти, що компанія використовує фронтальні стереодинаміки, для верхнього динаміка необхідний підсилювач, який і займає так багато місця.

Звичайний Pixel 3, якщо ґрунтуватися на більш ранніх рендера, виглядає досить привабливо і, на мій погляд, є оптимальним вибором в тому випадку, якщо його вартість складе близько 500 доларів. Однак, знаючи цінову політику Google, розраховувати на подібне не варто. Швидше за все, вартість Pixel 3 буде перебувати на позначці в 750-800 доларів, тоді як за великий Pixel 3 XL будуть просити близько 1000 доларів.

Але не виключено, що Google прийде в себе і згадає свою цінову політику по відношенню до Nexus 4 і Nexus 5. З чуток, Pixel 3 і 3 XL повинні працювати на процесорі Snapdragon 845 і отримають 6 ГБ оперативної пам’яті, а виробництвом дисплея для Pixel 3 XL нібито займеться компанія LG.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ