Google позбудеться від популярного поштового клієнта

0
217

Великі компанії часто не тільки створюють нові розробки, а й по ряду причин позбавляються від старих. Саме так вчинили розробники Google, повідомивши, що незабаром мають намір попрощатися з популярним поштовим клієнтом. І запропонували користувачам альтернативне рішення для управління своєю електронною поштою.

У твіттері розробників Gmail з’явився пост, повідомляє, що альтернативна поштова проект компанії під назвою Inbox незабаром буде закритий. До недавніх пір обидва клієнта працювали і розвивалися паралельно але схоже, думка Google змінилося.

Inbox відрізняється від Gmail не тільки дизайном, але і рядом унікальних «фішок», в число яких входить попередній перегляд листів (в тому числі для мобільного додатка), повідомлення і нагадування, власна, відмінна від Gmail система сортування електронної кореспонденції. Саме завдяки Inbox в Gmail з’явилася функція відкладених листів і інші зручні інструменти.

Раніше в цьому році представник Google в бесіді з журналістом порталу Computerworld заявив, що Gmail і Inbox продовжують розвиватися паралельно. І якщо перший являє собою відмінний готовий варіант для масового користувача, то другий поєднує в собі функції пошти та «полігону», на якому тестують інноваційні функції. Ймовірно, в Google вирішили не створювати внутрішньої конкуренції, зосередившись на єдиному варіанті розвитку своєї електронної пошти.

«Протягом останніх чотирьох років ви допомагали нам покращувати електронну пошту. Ми додали популярні функції Inbox в Gmail, допомагаючи мільярду людей робити більше. Дякуємо! Ми зосередимося на Gmail і попрощаємося з Inbox в березні 2019 року свідчить повідомлення в твіттері розробників.

В кінці звернення розробники доклали посилання на інструкцію з остаточної міграції з Inbox на Gmail.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ