Google здійснив давню мрію мільйонів власників смартфонів

0
1035

Американська корпорація Google вже не раз міняла весь світ у кращу сторону. Робить вона це за допомогою свого фірмового програмного забезпечення, якого у неї дуже багато. Міліони людей з усього світу просять про реалізацію певних задумів, але лише деякі ідеї добираються до реалізації, тому керівництво компанії вважає тільки їх вдалими. Тільки в такий спосіб дана IT-компанія зуміла здійснити давню долю мільйонів власників смартфонів.

Зокрема, був розширений функціонал платіжної системи Google Pay, який дозволяє здійснювати грошові транзакції через сервери “пошукового гіганта”, надаючи унікальний ідентифікатор для кожної грошової операції. Він захищає банківську карту від несанкціонованого зписання грошей з рахунку у разі, якщо якийсь недобросовісний продавець спробує зписати з неї більше, ніж має.

Тепер ця дана платіжна система була об’єднана з малопопулярним сервісом Google Pay Send. Він став частиною ПС, завдяки чому всі власники смартфонів на базі операційної системи Android, використовуючи фірмове ПО від магазину G Play, можуть відправляти гроші своїм друзям, знайомим, родичам або кому-небудь ще. Крім того, рахунок можна розділити зразу на кілька годин, а максимальна їх кількість не може перевищувати п’ять. За рахунок цього всі люди, у кого є доступ до нього, зможуть витратити гроші з єдиної рахунку.

В даний час функція відправки через платіжну систему Google Pay доступна тільки в США, але до кінця року вона стане доступною для жителів багатьох інших країн світу, у тому числі, швидше за все, Росії. За рахунок цієї можливості користувачі смартфонів тепер можуть купувати та зберігати електронні версії посадочних талонів на літак, концертні перекази, листівки, подарункові сертифікати, а також багато інших корисних документів.

Таким чином, Google зміг виконати давню долю мільйонів людей, дозволивши обмінюватися грошима через платіжну систему G Pay. Більше не потрібно запитати у кого-небудь номер банківської карти, тому як перевести гроші можна з простої реєстрації в обліковому записі, тобто адресу електронної пошти Gmail. Так само здійснювати передачу грошових коштів, можливо, по номеру телефону, але тільки якщо його власник дозволив це.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ