MagicScroll – пристрій майбутнього з дизайном минулого

0
106

Інженери Університету Куїнс в Кінгстоні представили своє бачення мобільного пристрою майбутнього. Цікаво, що досліджували черпали натхнення в древніх свитках. Гаджет можна використовувати в декількох режимах, і він одночасно замінює планшет і смартфон. Досягається це завдяки впровадженню гнучкого дисплея.

«Ми були натхненні дизайном древніх сувоїв, тому що їх форма пропонує більш природний і безперервний досвід перегляду контенту. Іншим джерелом натхнення були старі системи подачі Rolodex, які використовувалися для зберігання і перегляду контактних карток. Колесо MagicScroll можна нескінченно прокручувати для швидкого ознайомлення довгих списків. Розгортання пропонує відчутний досвід, який дає повне занурення в обраний елемент, будь то перегляд зображень в стрічці Instagram, листування в месенджері або контакти в LinkedIn », – розповів доктор Рол Вертегаал, директор Human Media Labs.

MagicScroll оснащується гнучким 7,5-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2K. Він накручується навколо циліндра, роздрукованого за допомогою 3D-принтера. Всі ключові компоненти знаходяться всередині циліндра. Людина може використовувати пристрій для розмов, тримаючи його як телефонну трубку, швидко переглядати контент за допомогою обертового колеса або ж розкривати дисплей, щоб побачити більше інформації.

За словами доктора Рола Вертегаала, їх метою є зменшення MagicScroll до розмірів звичайної ручки, щоб його можна було носити в кишені. Фахівець також додав, що екрани необов’язково повинні бути плоскими, а в майбутньому і зовсім будь-яка поверхня зможе виступати дисплеєм.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ