Mozilla випустила нове експериментальне оновлення для Firefox

0
212

Для участі в програмі необхідно встановити спеціальне доповнення Test Pilot

Компанія Mozilla оголосила про розширення ініціативи Test Pilot, яка надає користувачам можливість оцінити і протестувати експериментальні функції, що розвиваються для майбутніх випусків Firefox.

Для участі в програмі необхідно встановити спеціальне доповнення Test Pilot (обліковий запис в системі Firefox Account при цьому не обов’язкова), в якому буде доступний список пропонованих для тестування можливостей. В процесі роботи Test Pilot здійснюється збір і відправка знеособленої статистики про характер роботи з тестованими доповненнями.

На цей раз для тестування запропоновано доповнення Advance (код), розроблений компанією Laserlike, що спеціалізується на розробці систем машинного навчання для визначення схожого контенту. Доповнення реалізує бічну панель з персоналізованими рекомендаціями, релевантними переглядається сторінці.

Блок рекомендацій включає додаткові посилання на схожі сторінки, які вибираються на основі аналізу історії минулих відвідувань користувача і тематики поточної сторінки.

Джерело

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ