Представлена подушка безпеки для смартфонів

0
104

Дуже неприємно, коли ваш смартфон вислизає з рук. Сучасні пристрої з великими скляними екранами рідко переживають падіння на тверду поверхню без наслідків. Звичайно, ви можете придбати смартфон з високим ступенем захисту і міцним корпусом, ось тільки виглядати він буде куди менш витончено, ніж тонкі флагмани. Однак, здається, можливість зберегти скло смартфона цілим при падінні з будь-якої висоти все ж є.

Студент-інженер Філіп Френзель з університету Алена в Німеччині запатентував захисний чохол, що має незвичайну конструкцію. За його словами, ідея прийшла до нього після того, як він розбив свій новий iPhone, який випав з кишені куртки. Розробка винаходу зайняла чотири роки, і зібраний він з деталей, віддрукованих на 3D-принтері. Одержаний чохол – це свого роду механічна подушка безпеки.

Чохол оснащений датчиками, які спрацьовують, коли смартфон виявляється в стані вільного падіння. За їх сигналу з чотирьох його країв висуваються металеві пружини, що пом’якшують удар. На яку б сторону не падав ґаджет, пошкоджень він не отримає.

Після спрацьовування механізму і успішного приземлення смартфона вам залишається тільки підібрати його і скласти пружини назад всередину чохла. Гумові підкладки на амортизаторах додатково пом’якшують удар, і, крім того, захищають вас від порізів.

Френзель вже створив логотип для своєї розробки і навіть надрукував з ним кілька футболок. Збір коштів на Kickstarter, за словами творця чохла, почнеться найближчим часом.

джерело

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ