Samsung Galaxy S9 mini показали на відео

0
84

Далеко не всі готові ходити з лопатофонамі, досить багато тих, кому потрібні смартфони поменше. Є в історії Samsung кілька mini-флагманів, але згодом від ідеї виходу компактного мобільника вона відмовилася. А після появи iPhone SE заговорили про те, що ще чуть-чуть і корейці представлять свій міні-смартфон, як відповідь на продукт Apple. Цього не сталося, але, можливо, в цьому році ми все ж побачимо компактний мобільник від Samsung і це буде Galaxy S9 mini.

Чутки про вихід цієї моделі стали з’являтися ще з кінця минулого року і подейкують, що він стане ексклюзивом для ринку Китаю. Як підтвердження того, що новинка йде, в мережі з’явилося відео з демонстрацією пристрою. Це буде компактний смартфон, де фронтальну сторону відвели під Infinity-дисплей, а тильну сторону прикрашає сканер відбитків пальців і вертикальна подвійна камера на кшталт тієї, що пропонує iPhone X.

Samsung залишиться вірна собі і поставить в mini-версію середню за потужністю начинку. Обіцяють платформу Snapdragon 660 , 4/6 Гб оперативної пам’яті, 5,8-дюймовий дисплей дозволом QuadHD + (2960х1440 пікселів) і флеш-модуль на 64 Гб. Є припущення, що дебютує смартфон з назвою Samsung Dream-Lite, адже при такій діагоналі дисплея називати смартфон mini не логічно.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ