Соцмережа «ВКонтакте» зганьбила Росію

0
410

На початку нинішнього року вдалося з’ясувати, що в переважній більшості країн світу найпопулярнішим веб-сайтом є пошукова система Google, проте в Росії все інакше, і це зовсім не «Яндекс», як багато хто міг помилково припустити. Найбільш відвідуваним росіянами ресурсом є соціальна мережа «ВКонтакте». Її активно використовують не тільки громадяни РФ, але ще і жителі багатьох інших країн світу. При наданні їм своїх послуг, соціальна мережа зобов’язана виконувати їх місцеве законодавство.

Як стало відомо від видання «Фонтанка», соціальна мережа «ВКонтакте» виконує вимоги закону GDPR, який вступив в силу в Європі в травні нинішнього року. Це, по суті, абсолютно новий інтернет-регламент, згідно з яким дані громадян ЄС повинні надаватися телекомунікаційними компаніями по запиту. За даними джерела, за останні дні відразу кілька жителів країн Євросоюзу звернулися в службу підтримки і потрібні були надати їм всі дані, які соцмережа встигла про них зібрати.

Спочатку служба підтримки «ВКонтакте» заявила про те, що на надання даних буде потрібно 32 години, тобто менше двох діб, однак потім було розчаровує повідомлення. Представники соцмережі заявили про те, що очікування інформації затягнеться ще на один місяць. Не можна не помітити, що за законом GDRP у компанії є один місяць на те, щоб виконати вимогу громадянина ЄС. В іншому випадку вона буде оштрафована на величезну суму грошей.

Не можна не помітити, що WhatsApp, Apple, Google, Facebook і інші відомі IT-компанії надають інформацію своїм користувачам менш ніж за один тиждень, тобто набагато швидше. Таким чином виходить, що соцмережа «ВКонтакте» зганьбила всю Росію, показавши, що російські компанії не поспішають виконувати вимоги зарубіжних законів, включаючи GDPR, відтягуючи їх виконання до самого останнього дня.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ