Те, що ніколи не виходить з моди

0
112

Часто здається, що з появою в нашому житті мобільних телефонів багато речі відійшли на задній план. Наприклад – годинник. У будь-який момент можна дізнатися час на телефоні. Тим не менш наручний годинник все ще вважаються і будуть вважатися символом престижу, успіху і бездоганного смаку, особливо в ділових колах. І якщо ви плануєте розвинути власний бізнес, побудувати успішну кар’єру, то прийшов час заглянути на https://titan.ua/chasy/chasy-naruchnye/ щоб підібрати одну або навіть декілька моделей для свого іміджу.

Чому це так важливо?

Як відомо – гроші. Якщо ви прийдете на переговори з потенційними клієнтами або партнерами без годинника – ризикуєте заслужити славу безтурботного людини, який не цінує свій час і час інших людей. Одночасно, за вашим годинах і костюму вони можуть скласти враження про те, як йдуть справи у вашому бізнесі. Якщо на черговій зустрічі ви продемонструєте нові годинник престижної марки, це обов’язково сприятливо позначиться на результаті переговорах.

Це одна з причин того, чому політики і бізнесмени вкладають стільки коштів у купівлю годин. У багатьох з них є цілі колекції на всі випадки життя – від раритетних класичних моделей, до ультрасучасних, спортивних.

Яким має бути перший годинник?

Починаючому підприємцю навряд чи варто купувати дорогі швейцарські годинники із золота і діамантів – така претензійність не кращим чином позначиться на вашій репутації. Також варто уникати дешевих китайських підробок з ринку. Досвідчений погляд легко відрізнить їх від оригіналу і це також справляє не найкраще враження.

“Золотою серединою” можна сміливо назвати середній ціновий клас від таких відомих брендів, як Orient, Casio, Romanson та інші. Такі речі ніколи не виходять з моди, а якісні механізми і стильний дизайн підкреслять ваш відмінний смак і вміння розумно вкладати гроші в дійсно якісні речі. Першою парою має бути класичний годинник, який добре доповнює діловий костюмом. Надалі придбайте в свою власну колекцію смарт годинник для занять спортом і більш нарядну модель для виходів у світ (пам’ятаємо про те, що потенційних партнерів і клієнтів можна зустріти де завгодно). Це правило повною мірою відноситься як до чоловіків, так і жінок.

На що звернути увагу?

Враховуйте вже перераховані правило і, звичайно, не ігноруйте власні смакові переваги. Також переконайтеся, що ви купуєте оригінальну продукцію, а не підробку і оформляйте покупки тільки в перевірених магазинах, таких як titan.ua, які реалізує тільки якісний, сертифікований товар безпосередньо від виробника і пропонує своїм покупцям найвигідніші умови покупки.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ