У Windows 10 усунули найголовнішу проблему

0
1382

Windows 10 ощасливила всіх користувачів

Операційна система Windows 10 доступна для використання всім користувачам ось уже як багато років, за які компанія Microsoft встигла випустити для неї величезна безліч оновлень, в число яких входять як дрібні, виправляють якісь баги і помилки, так і вкрай великі.

Проте, позбутися від головної проблеми даної ОС вдалося тільки зараз, ніж всі користувачі нескінченно задоволені. Тепер користуватися комп’ютерами і планшетами на базі цього програмного забезпечення буде значно простіше.

Зокрема, компанія Microsoft випустила свіжі збірки операційної системи Windows 10 з номерами 17 723 (RS5) і 18 204 (19H1), які вже зараз доступним всім бажаючим в рамках програми раннього (інсайдерського) доступу.

Встановивши їх, в програмному забезпеченні для комп’ютерів з’являється спеціальний штучний інтелект, який взаємодіє з нейронною мережею і використовує машинне навчання. Саме він вирішує головну проблему десятої «вінди». Однією з головних особливостей Windows 10 стали оновлення, які Microsoft буквально змушує встановлювати всіх користувачів. Мало того, що їх завантаження неможливо відключити без використання стороннього ПЗ, так ще і є ряд інших неприємних особливостей.

Якщо залишити комп’ютер без уваги всього на пару хвилин, він може перезавантажитися, а весь незбережений процес виявиться втраченим. Відбувається це через установки оновлень, від якої користувач повинен встигнути вчасно відмовитися, так як інакше вона стартує автоматично. Спеціальний ІІ аналізує дії користувача і розуміє, чи працює він над чимось. У зв’язку з цим, використовуючи новітні технології, операційна система Windows 10 перестане автоматично перезавантажуватися для установки оновлень.

Чим довше і активніше використовується комп’ютер на базі десятої «вінди», тим краще вона розуміє, коли апдейти ставити можна, а коли – ні. Наприклад, якщо користувач сам перезавантажує комп’ютер щовечора, то вони ставитися буде саме в цей самий час. Таким незвичайним чином Windows 10 ощасливила всіх користувачів, позбувшись від головної проблеми. Втім, компанії Microsoft ще є над чим працювати, адже відмовитися від отримання оновлень стандартними засобами як і раніше неможливо. Хочеться вірити, що одного разу робити це стане можливо.

источник

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ