Amazon і Crystal Dynamics анонсували серіал з культової франшизи Tomb Raider

0
16

Amazon і Crystal Dynamics анонсували серіал з культової франшизи Tomb Raider

Минулого місяця кінопідрозділ Amazon випустив перший сезон чудового серіалу Fallout. Напевно, цей успіх вплинув на стратегію компанії, завдяки чому, як стало відомо сьогодні, глядачі побачать екранізацію ще однієї культової ігрової франшизи.

що відомо

Стрімінговий сервіс Amazon Prime Video повідомив про початок виробництва серіалу Tomb Raider (назва поки що не остаточна).

Головним сценаристом стане Фібі Уоллер-Брідж (Phoebe Waller-Bridge) - автор сценаріїв відомих серіалів "Дрянь" (Fleabag) і "Вбиваючи Єву" (Killing Eve) і співавтор фільму "Не час помирати" (No Time To Die) про Джеймса Бонда . А за тим, щоб серіал не суперечив подіям ігор про Лару Крофт (Lara Croft), простежить студія Crystal Dynamics - автор останньої трилогії Tomb Raider і поки що не представленої нової частини серії.

Фібі Уоллер-Брідж надихнута участю у цьому проекті та залишила наступний коментар:

Якби я могла розповісти своїй підлітковій “я”, що це відбувається, я думаю, вона вибухнула б. Франшиза Tomb Raider була величезною частиною мого життя, і я почуваюся неймовірно щасливою, що показую її на телебаченні з такими захопленими колегами. Лара багато означає для мене, як і для багатьох інших, і я не можу дочекатися, коли вирушу в цю пригоду.

Подробиці серіалу зберігаються в таємниці, відомо лише, що це буде пригодницький бойовик, який розповість нову історію про Лару Крофт.

Нагадаємо, Amazon виступить видавцем і наступної гри серії Tomb Raider, про яку поки що мало що відомо.

ДжерелоAmazon

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН