Де українці за кордоном реєструються в Резерв+ найчастіше: лише дві країни – європейські

0
16

Де українці за кордоном реєструються в Резерв+ найчастіше: лише дві країни – європейські

У «Резерві+» авторизувалося понад мільйон українців. Колаж: Інформатор

Найбільше українських військовозобов'язаних чоловіків за кордоном оновили дані Польщі, Німеччини та Канади

У новому додатку «Резерв+» вже успішно авторизувалося понад 1 мільйон українців. Успішно оновили дані у ньому 700 тисяч людей. Втім, за кордоном все відбувається не так активно, адже максимальний показник – у Польщі, де оновилися лише 1727 військовозобов'язаних.

Про це повідомляє Міністерство оборони України у Telegram. Дані наведені за три дні – програма запрацювала 18 травня.

«Понад 1 000 000 успішних авторизацій у додатку «Резерв+». 700 000 успішних оновлень даних онлайн – це у десятки разів більше, ніж у ЦНАП та ТЦК разом узятих», – зазначили в оборонному відомстві.

Водночас, українські чоловіки призовного віку за кордоном не поспішали оновлювати дані в додатку. У Польщі додатком скористалися 1727 українців, у Німеччині – 1369, а в Канаді – 443. Це ТОП-3 країни за оновленнями протягом трьох днів.

В Україні запустили «Резерв+»

Застосування Резерв+ запрацював з 18 травня і відразу викликав гостру критику користувачів. Найбільша претензія — він видає помилкові дані, що людина нібито перебуває у розшуку, і ця інформація одразу з'являється у базі «Оберіг». Щоб виправити цей баг, потрібно прийти в ТЦК - в онлайн режимі функція ще не працює.

Відомо, що вже наприкінці червня – на початку липня запрацює оновлена ​​функція. У ній будуть нові опції, у тому числі – електронний військовий квиток, який є аналогом паперового.

Нагадаємо, в «Резерв+» додадуть функцію автоматичних напрямків на ВЛК: тобто фактично це той самий порядок денний на медкомісію, яким доведеться піти в ТЦК. При цьому в Міноборони запевняють, що електронні повістки не надсилатимуться, оскільки законодавство не передбачає такого формату оповіщення громадян. І з юридичного погляду напрям на ВЛК – не повістка, хоча суть і результат той самий.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН