Христина Соловій ніяк не вгамується: після одкровень про Жадан взялася за Вакарчука

0
25

Христина Соловій неспокійна: після викриття про Задан напала на Вакарчука

 Співачка давно не спілкується з Вакарчуком та Заданом, оскільки перебуває в нових відносинах

Христина Соловій відверто розповіла про своє інтимне життя, стосунки із Заданом та Вакарчуком, а також про статеве виховання, яке вона отримала від матері

В інтерв'ю Lux FM Крістіна Соловій розповіла про те, чому вона хотіла вибачитись перед Вакарчуком і чому її мати не хотіла зустрічатися із Заданом. Вона також згадала, як вперше займалася сексом і яка поведінка могла привернути її увагу.

«Коли я закохана, я стаю дурною. У мене зносить голову, і в моїх очах немає нічого, крім об'єкта моєї любові. Я постійно говорю про цю людину. Він може зателефонувати мені навіть посеред ночі привернути увагу. Мені подобається виводити людей із рівноваги», — каже Крістіна Соловій.

Щодо відносин Вакарчука та Задана, то співак каже, що вони більше не спілкуються.

«Зі Святославом Вакарчуком я не спілкуюся з власної волі і з Заданом більше не спілкуюся. Спочатку я закохалася у Вакарчука, як і решта в його команді. Але вже не як чоловік, а як сильна особистість. Він знає, як це робити. Будь ласка, вибачте мені за різкі слова. Я хочу, щоб він почував себе на моєму місці. Я хотіла, але він цього не відчув», – каже вона.

Щодо Задана, то її мати навіть відмовлялася з ним зустрічатися, коли вони зустрічалися. Хоча раніше вона завжди зустрічалася зі своїми підлеглими. І що дивно, навіть після того, як Христина розірвала з ними стосунки, її мати все одно продовжувала відзначати їхні дні народження. Але від зустрічі з Сергієм вона відмовилася, заявивши, що з неї достатньо, і вона просто хоче познайомитися зі своїм майбутнім чоловіком. При цьому сама Христина також заявляє, що наразі не готова створювати родину. За її словами, цього не відбувається до 35 років, коли ти готовий мати сім'ю та дітей.

Христина Соловій неспокійна: після викриття про Задан напала на Вакарчука

Мати Христини не хотіла зустрічатися із Заданом

«Моя мама завжди на моїй стороні і каже, що не треба розкривати надто багато особистої інформації. Не знаю, чому випадково я перейшла цю межу і почала говорити про особисте… Ось тоді, напевно, Я дійшла до цього моменту». «Для мене було важливо припинити публічну розмову про мої стосунки із Заданом». Вони зупинилися, бо маю інші стосунки», — сказала Крістіна.

Зрозуміло, така увага до їхніх відносин підігрівалася тим, що вони обидва популярні громадські особистості. І навіть якщо Сергій звик до такої уваги, Христина все одно не має.

«Я не люблю публічності та не люблю, коли мене починають впізнавати на вулиці. Я мінлива у зовнішності, тому звикла до іншої зачіски чи іншого кольору помади, і це вже не я». «…Це не впізнають. Але це більше не працює», - сміється Найтінгейл.

Христина Соловій неспокійна: після викриття про Задан напала на Вакарчука

У Христини були перші сексуальні стосунки, коли їй було 14 років

Співачка також здивувала їх, розповівши про свою першу інтимну розмову.

«Статевого виховання у мене не було, але розмови на цю тему були. У нас із мамою дуже дружні стосунки. Вона сама могла мені щось сказати, тож я соромився, але слухав. Я в цьому плані досить рано подорослішав — моє перше кохання і прихильність трапилися в 14 років. Звичайно, це ні до кого не відноситься. щось важливе у твоєму житті?» життя?» - Згадувала вона.

Відомо, що спільний кліп Солов'я та Задан на пісню «Серце» викликав великий скандал у церкві, після чого їй довелося скасувати гастролі Західною Україною. Це змусило її звернутися до психотерапевта. З цього моменту вона почала вживати антидепресанти.

«Я досі приймаю антидепресанти, але якщо у вас є проблеми, не треба цього соромитися, адже ми живемо у постійному стресі від війни та повітряних нальотів», — каже співак.

Христина також відома своїми різкими публічними висловлюваннями на адресу українців, які ще не перейшли українською мовою.

«Люди досі слухають російську музику, бо це є шкідливою звичкою. Потрібен час, щоб це припинилося. До речі, те, що люди продовжують слухати російську музику і говорити російською, це те, що мене найбільше бісить» про українців зараз. Це просто безглуздо», — каже Соловій.

Підпишіться на наш Telegram канал, щоб не пропустити важливі новини. Ви можете передплатити наш Viber-канал тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН