Інсайдер підтвердив розробку Galaxy Fold 6 Ultra від Samsung

0
64

Офіційні особи підтверджують розробку Samsung Galaxy Fold 6 Ultra

Давно ходили чутки, що Samsung випустить три складні пристрої у 2024 році. На додаток до звичайних Galaxy Fold 6 та Galaxy Flip 6 компанія збирається анонсувати свій третій новий складаний смартфон цього року.

що відомо

Відомий інформатор Ice Universe заявив сьогодні, що Samsung працює над ультра-версією Galaxy Fold 6. На жаль, подробиці його характеристик та конструкції поки невідомі, тому неясно, чим він відрізняється від стандартної версії.

Повідомляється, що номер моделі пристрою – SM-S948, що вказує на те, що це версія Ultra з вищими характеристиками. Пристрої Samsung з цифрою 8 наприкінці номера моделі зазвичай є найпотужнішими в лінійці. Номер Galaxy S24 Ultra - SM-S928. Це означає, що третій складний пристрій, швидше за все, називатиметься Galaxy Fold 6 Ultra. Враховуючи відсутність інформації про версію смартфона Ultra, пристрій, можливо, все ще перебуває на ранній стадії розробки.

Два інші майбутні складні пристрої, Galaxy Fold 6 і Galaxy Flip 6, вже стали об'єктом численних витоків. Про це може бути оголошено вже у липні. Версія Ultra може з'явитися за кілька місяців.

Джерело: @UniverseIce, Android Headlines

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН