iPhone SE 4 з Face ID буде коштувати нижче 500 доларів

0
13

iPhone SE 4 з Face ID буде коштувати нижче 500 доларів

Apple планує випустити майбутню модель iPhone SE четвертого покоління з Face ID за ціною, нижчою за 500 доларів, згідно інформації від джерела Revegnus на X. Нова модель, запланована на весну 2025 року, матиме дизайн, схожий на стандартний iPhone 14 з Face ID замість Touch ID та виїмкою на дисплеї.

що відомо

Додатково iPhone SE 4 може отримати OLED-дисплей розміром 6,1 дюйма, відмінний від поточного 4,7 LCD дисплея моделі третього покоління. Ймовірно, нова модель також отримає порт USB-C та кнопку дії. Вартість OLED-панелей для iPhone SE 4 виявиться значно нижчою через використання застарілих компонентів, які є в моделях iPhone 13 та 14.

За інформацією The Information, вихідна ціна моделі залишиться на рівні поточного покоління, $429, або може збільшитись на 10%, залежно від окремих умов. Очікується, що ціни на нову модель будуть доступні.

iPhone SE третього покоління був представлений у березні 2022 року, і його наступник, ймовірно, знайде своїх прихильників серед користувачів, які шукають доступніші моделі з оновленими характеристиками.

Джерело: Macrumors

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН