Кабмін звільнив заступника глави МЗС Еміне Джапарову: вона щойно народила дочку від Боголюбова

0
29

Кабмін звільнив заступника міністра закордонних справ Еміне Жапарову: вона щойно народила Боголюбову дочку

Жапарова стала мамою втретє

Жапарова — перша представниця Куліби з літа 2020 року, а останнім часом активно просуває «Кримську платформу»

Кабінет міністрів звільнив першого заступника міністра закордонних справ Еміне Джапарову. Цю посаду вона обіймала майже чотири роки. Наприкінці березня ЗМІ повідомили, що у посадовця народилася донька, батьком якої став Геннадій Боголюбов, давній партнер олігарха Ігоря Коломойського.

Поки що невідомо, чи пов'язане звільнення з тим, що Жапарова втретє стала мамою. Крім того, на засіданні 2 квітня уряд зробив ще кілька кадрових змін. Про це Тарас Мельничук повідомив Міністрам Верховної Ради.

"Жапарова Емін Айярівна звільнена з посади першого заступника міністра закордонних справ України", - йдеться у повідомленні.

Кабмін також вирішив призначити заступника голови Держслужби України, який займається питаннями безпеки харчових продуктів та захисту прав споживачів. На ці посади прийшли Олег Оссян та Андрій Крейтер.

Еміне Джапарова: що відомо про звільнену заступницю Куліби

Пані Жапарова була призначена першим заступником міністра закордонних справ України 10 червня 2020 року. З 2016 до 2019 року обіймала посаду першого заступника міністра інформаційної політики України. У лютому 2024 року чиновника було призначено постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні. У різний час працювала журналістом, особливо у проекті Радіо Свобода «Крим.Реалії». Як заступник генерального директора Міністерства закордонних справ, вона активно просувала «Кримську платформу», метою якої є сприяння деокупації півострова.

Кабмін звільнив заступника міністра закордонних справ Еміне Жапарову: вона щойно народила Боголюбову дочку

Еміне Жапарова

29 березня ЗМІ повідомили, що 40-річна Жапарова народила третю доньку, батьком якої є 62-річний Геннадій Боголюбов, співвласник приватної групи. За даними журналістських джерел, пологи відбулися у Києві близько 20 березня.

Кабмін звільнив заступника міністра закордонних справ Еміне Жапарову: вона щойно народила Боголюбову дочку

Геннадій Боголюбов

Чутки про те, що Жапарова відмовилася від давнього ділового партнера Коломойського, поширилися ще 2023 року. Таблоїд також стверджує, що вони вже офіційно одружені. Від колишнього чоловіка Ленура Німетулаєва Джапарова народила двох дочок Іман та Алем Султан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН