НМТ-2024 для українців за кордоном: як взяти участь у вступній кампанії до вузів

0
49

НМТ-2024 для українців за кордоном: як взяти участь у приймальній кампанії до вишу

Цього року Національне багатопредметне тестування (НМТ) також пройде за межами України у 57 містах 32 країн світу

Кількість місць для участі у тестуванні за кордоном обмежена

Цього року Національне багатопредметне тестування (НМТ) проходитиме за межами України. Зарубіжні тимчасові екзаменаційні центри будуть створені в 57 містах 32 країн. Тестування буде проводитись у спеціально обладнаних центрах, де з учасниками працюватимуть україномовні викладачі, які пройшли навчання в UTSKO. Про це 3 квітня повідомила прес-служба Міністерства освіти та науки України.

Базові сесії НМТ за кордоном проводяться в Австрії, Азербайджані, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Грузії, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канаді, Латвії, Литві, Люксембурзі, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі та інших країнах. Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія та Швеція. Натисніть тут, щоб переглянути інтерактивну карту країни.

Існує обмежена кількість місць, де ви можете взяти участь у закордонних тестах. Якщо всі локації у певному місті чи країні зайняті, ця локація більше не буде доступна для вибору. Якщо ви вибрали майданчик, але знайшли зручніше місце, ви маєте можливість оновити вибір в особистому кабінеті до 15 квітня 2024 року. Докладніше про процес реєстрації та необхідні документи можна дізнатися тут.

Реєстрація на НМТ-2024 у Дія

Для участі у Національному багатопредметному тесті (НМТ) для особистих кабінетів абітурієнти можуть автоматично запровадити свої паспортні дані за допомогою мобільного додатка «Дія». Для цього важливо мати при собі в Дія посвідчення особи або закордонний паспорт.

Реєстрація для участі в NMT починається зі створення особистого облікового запису за допомогою спеціального сервісу, вказаного на сайті UTSOCO. Тепер за допомогою «Дії» заявники можуть швидше та зручніше створювати особисті облікові записи. Вам потрібно буде надіслати копію вашого цифрового паспорта через Diya. При цьому в сервіс реєстрації будуть автоматично завантажені персональні дані, необхідні для реєстрації. Це означає, що вам не доведеться вручну вводити інформацію про себе або завантажувати додаткові копії паспорта чи податкової картки.

  • Крок 1: Вам необхідно зайти на сторінку спеціального сервісу «Реєстрація для участі в НМТ» та ознайомившись із пропонованим документом, натиснути кнопку «Почати реєстрацію».
  • Крок 2: Виберіть пункт «Створити за допомогою дії».
  • Крок 3. Підтвердьте відправку копії паспорта Action, натиснувши на QR-код або відсканувавши його камерою смартфона зі встановленим Action передплата
  • Крок 4: У службі реєстрації ви заповните невелику стандартну форму, де важливо зазначити таку інформацію: Контактна інформація. Виберіть категорію "Випускники цього року" або "Випускники минулого року". Вкажіть навчальний предмет на ваш вибір із запропонованого списку. Виберіть регіон України, в якому ви плануєте перебувати у день іспиту, або регіон за кордоном, де ви хочете складати НМТ. Завантажте копію атестата про освіту (якщо ви випускник 2024 року, завантажте атестат з місця навчання; якщо ви закінчили школу раніше, завантажте копію атестата про середню освіту);
  • Після того, як ви виконали вищезгадані дії, вам потрібно буде натиснути кнопку «Надіслати на обробку», щоб ваші дані були відправлені в регіональний центр на обробку з метою оцінки якості вашої освіти.

Ваш особистий кабінет – це інструмент зв'язку із регіональними центрами оцінки якості освіти. Там ви отримаєте повідомлення про успішну реєстрацію. Крім того, тепер ви можете увійти до свого особистого кабінету за допомогою Diya. Підписка Для цього зайдіть на сторінку особистого кабінету, виберіть опцію «Увійти за допомогою програми «Дія» та натисніть на QR-код або відскануйте QR-код камерою вашого смартфона, обладнаного «Дія», виконайте фотоверифікацію. Додамо, що реєстрація на NMT розпочнеться 14 березня 2024 року та триватиме до 11 квітня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН