Відмінна інвестиція в майбутнє: Nintendo оголосила про покупку у Embracer Group студії Shiver Entertainment, фахівці якої портували Hogwarts Legacy на Switch

0
12

Відмінна інвестиція в майбутнє: Nintendo оголосила про покупку у Embracer Group студії Shiver Entertainment, фахівці якої портували Hogwarts Legacy на Switch

Продовжується великий розпродаж активів Embracer Group.

Нещодавно шведський холдинг оголосив про продаж Gearbox Software та Saber Interactive, а також про поділ компанії на три автономні підрозділи.

Сьогодні стало відомо про ще одне рішення Embracer.

що відомо

Nintendo оголосила про покупку у Embracer Group студії Shiver Entertainment, яка спеціалізується на портуванні ігор.

Nintendo викупила 100% акцій Shiver, але не обмежуватиме студію в роботі і дозволить їй портувати ігри не тільки на свої консолі, а й на інші платформи.

Shiver Entertainment привернула увагу Nintendo завдяки портуванню на Switch Hogwarts Legacy та Mortal Kombat 1. І якщо з грою по всесвіту Гаррі Поттера не виникало жодних труднощів, то версія файтингу для Switch зустріла жорстку реакцію публіки. Але тут проблема не так у роботі студії, як у технічних обмеженнях застарілої консолі.

За словами аналітика інвестиційної компанії Toyo Securities Хідекі Ясуди (Hideki Yasuda), якого цитує Bloomberg, купівля Shiver Entertainment дозволить Nintendo розширити каталог ігор, що випускаються на її консолях, не тільки сьогодні, але і з виходом пристрою нового покоління. За чутками, Nintendo Switch 2 вийде у першому кварталі 2025 року.

Джерело: Nintendo, Bloomberg

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН