РФ наказала своїм військовим ППО евакуюватися із сім'ями із Криму, — партизани

0
23

РФ наказала своїм військовим ППО евакуюватися із сім'ями з Криму, - партизани

Загарбники готуються евакуюватись із Криму

Командирам ППО РФ рекомендували евакуювати сім'ї військових із Криму, а системи ППО перемістили до Білгорода

Військовослужбовці протиповітряної оборони ЗС РФ отримали наказ про евакуацію сімей із Криму. Зокрема, російські командири наказали своїм підлеглим виїжджати до міст Південного військового округу. Паралельно загарбники формують нові мобільні групи ППО для боротьби із БПЛА.

Цю інформацію чинить рух опору «АТЕШ». Згідно з повідомленням агента «АТЕШ», що входить до складу системи ППО в населеному пункті Осовини в Криму, командири дали «рекомендацію» розпочати евакуацію сімей до військових міст Південного військового округу. Партизани зазначають, що розвиток подій збігається з переміщенням систем ППО до Білгородської області, що створює загрозу безпеці Криму, залишаючи його без належного захисту.

«Паралельно, ЗС РФ створюють нові мобільні групи ППО для боротьби із БПЛА, використовуючи ЗУ-23-2. Це вказує на стратегічну переорієнтацію та підготовку до нових викликів в обороні, тоді як основна увага приділяється з Криму», — повідомляє рух опору.

Лейтенант Збройних сил України із позивним «Алекс» 10 червня прокоментував наші успішні удари по системах протиповітряної оборони (ППО) ворога в окупованому Криму. За його словами, українські сили продовжують планомірно вибивати системи ППО на півострові, і сьогоднішня ніч стала показником значних успіхів у цьому напрямі. 

За словами «Алекса», раніше українські сили використовували до 12 ракет ATACMS в одному залпі, щоб вразити щонайбільше одне місцезнаходження систем ППО С-300/400, що свідчило про значну ефективність ворожих засобів ППО в збиванні частини ракет. Проте останній залп із 10 ракет продемонстрував значно кращі результати: були успішно вражені три різні місця розташування ППО — у Громівці, Джанкойському та Сакському районах. Це означає, що ракети вразили різні кінці півострова, а ворожі ППО не змогли захистити власні позиції.

Лейтенант також зазначив, що нові системи С-400, якими було заповнено весь Крим, поступово замінюються на старіші С-300. Це також свідчить про посилення проблем із ППО у ворога.

«Якщо така тенденція триватиме в геометричній прогресії — у Криму будуть великі проблеми з ППО і взагалі ризиковано використовуватиме півострів для військових цілей, оскільки ризик ураження нашою баллістикою буде надзвичайно високий», — повідомив військовий.

Посилені атаки ЗСУ з військових об'єктів РФ на півострові

Обстріли півострова з боку ЗСУ останніми днями посилилися. Так, Сили оборони України 10 червня завдали успішних ударів по ворожих цілях в окупованому Криму, зокрема, потрапивши до зенітного. ракетний дивізіон С-400 Росії у районі Джанкоя. та два зенітні ракетні дивізіони С-300 біля Чорноморського та Євпаторії. Як наслідок — російська ППО в Криму зазнала суттєвих втрат.

За даними Politico, Україна систематично ускладнює становище Росії в окупованому Криму, завдаючи регулярних ударів по ключових об'єктах півострова. Атаки спрямовані на системи протиповітряної оборони, залізничну інфраструктуру та водопостачання окупантів, що значно послаблює російський контроль над регіоном.

30 травня ЗСУ вразили ракетами ATACMS Керченську поромну переправу в тимчасово окупованому Криму, який активно використовував російські окупанти для забезпечення своїх військ. Військовий об'єкт РФ прикривали сучасні російські системи ППО, такі як «Панцир», «Тор» та «Тріумф», проте вони не змогли відбити атаку ЗСУ.

Іноді у різних містах тимчасово окупованого Криму лунають вибухи. Так, 25 травня голосно було в районі Новофедорівки, де розташований військовий аеродром оккупантів. Через обстріл ворогові довелося частково перекрити трасу Сімферополь-Євпаторія. На місці «прильоту» виникла пожежа.

Днями раніше під час потужних ударів територією тимчасово окупованого Криму вразили малий десантний корабель РФ «Циклон». Це судно базувалося у Куриній пристані у Севастополі. Після серії ударів воно раптово зникло з радарів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН