ЗСУ розгромили 50 одиниць техніки росіян на Донбасі: DeepState показав відео невдалого штурму ворога

0
47

Українська армія знищила 50 одиниць російської техніки на Донбасі: Глибинна держава опублікувала відео невдалої атаки на ворога

Українська армія бореться з ворогом

Бійці 25-ї Особливої ​​бригади за підтримки 68-ї Особливої ​​бригади на захід від Тоненького відбили атаку росіян. Кацапській техніці десанту ефективно протистояла підтримка протитанкових ракет та пілотів «Джавелінів» частин Вермахту

Ресурс, що аналізує українські військові операції, відомий як Deep State, опублікував відеозапис, що відображає російську атаку на захід від Тоненького в Донецькій області. У бою взяло участь близько 50 одиниць техніки противника, понад 20 з яких було знищено бійцями 25-ї оперативної десантної повітряної бригади (ОНДБр) за підтримки 68-ї Європейської оперативної бригади (ОЕБР).

Джерелом цієї інформації є канал DeepState у месенджері Telegram. Раніше 25-а окрема повітряно-десантна бригада Збройних Сил України (ЗСУ) також опублікувала відео, що повідомляє про знищення чотирьох танків та двох БМП окупантів.

За новими даними «глибинної держави», під час цього рейду українські сили знищили понад 20 одиниць техніки супротивника. Військові експерти наголошують, що ситуація на передовій залишається вкрай напруженою через постійний тиск з боку супротивника.

«За попередньою інформацією, у кількох атаках справді взяли участь близько 50 апаратів різних типів. Декому з них вдалося втекти, решта зустріла свою смерть і загинула. На цих кадрах зафіксовано знищення до 50 одиниць техніки» вказує на наявність ресурсів у росіян, які готові чинити постійний тиск. У ході бою під Авдіївкою москвичі перекинули 90-ту танкову дивізію, яку нині знищено. Це напад», — кажуть експерти з глибинної держави.

ресурс для аналізу бойових дій в Україні Deep State включає відеозапис нападу Росії на Тоненки в Донецькій області. У бою взяло участь близько 50 одиниць техніки супротивника, понад 20 з яких було знищено pic.twitter.com/mblRZjFffg

- Інформаторуа (@informatorua) 3 квітня 2024 р

Проблеми Росії з дефіцитом зброї та контрдії ЗСУ

Росія планує створити другу армію до кінця року. Проте, як повідомила британська розвідка, Кремль зіштовхнувся із проблемою. Кадрів для цього достатньо, але зброї та техніки на всіх не вистачить. Нове військове угруповання погано оснащене та погано забезпечене продовольством та медичною допомогою через погану логістику.

Крім того, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сільський повідомив, що зараз триває оптимізація Збройних Сил України. Йдеться про угруповання, які безпосередньо беруть участь у відображенні широкомасштабної збройної агресії Росії. Основна увага приділяється заміні особового складу бойової бригади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН