Загроза наступу РФ на Торецьк: влада оголосила дуже примусову евакуацію – що це означає

0
20

Загроза наступу РФ на Торецьк: влада оголосила дуже примусову евакуацію – що це означає

Голова Донецької ОВА Філашкін оголосив примусову евакуацію з Торецька

За останню добу з Торецька виїхали 500 людей, фронт наблизився до міста

У Торецьку Донецької області буде проведено примусову евакуацію населення. Окупанти посилили атаки та перебувають на небезпечній відстані від міста. Про це повідомив голова Донецької ОВ Вадим Філашкін.

Він додав, що за добу росіяни понад 2700 разів стріляли по лінії фронту та містам у тилу Донецької області. За неповний день у регіоні загинуло семеро цивільних та поранено 53, сказав глава ОВА, назвавши цифри «жахливими».

«Зараз продовжуватиметься евакуація дуже примусово з міста Торецьк, тому що ворог знаходиться дуже близько до міста», — підкреслив Філашкін.

З інших міст області, розташованих близько до фронту, евакуація також продовжується. На прикладі Торецька Філашкін пояснив, що дуже багато людей їде щодобово.

«На позавчора там знаходилося близько 6 тис. осіб, зараз – 5,5 тис. З кожним днем ​​люди з Торецька їдуть», – розповів голова ОВА.

 Обстріли на Донеччині посилюються

У Донецькій області у червні постійно погіршується ситуація з безпекою та збільшується кількість російських обстрілів. ОВА та Нацполіція проводять обов'язкову евакуацію з прифронтових населених пунктів.

23 червня лінією фронту евакуювали 156 осіб, зокрема 15 дітей, 24 червня – 167 осіб, зокрема 17 дітей. Після кожного російського обстрілу з жертвами та постраждалими Філашкін закликає населення області евакуюватись у безпечні райони.

Атаки на Торецьк та околиці

Окупанти останнім часом намагаються вклинитися в оборонні позиції ЗСУ прорвати оборону українських захисників торецьким напрямом. Підрозділи противника перейшли до активних наступальних дій, за підтримки авіації противник атакує поблизу Торецька, Нью-Йорка та Північного Донецької області, намагаючись захопити щонайменше Північне.

Загалом на Торецькому напрямку противник може мати до 10-11 тисяч військовослужбовців, до 50-60 танків і 110-120 одиниць бронетехніки. Це дозволяє їм ефективно здійснювати наступальні дії та закріплюватися на захоплених позиціях. Намагаючись захопити Торецьк та околиці, ворог хоче розвивати наступ на Годинник Яр Донецької області з півдня.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

БІЛЬШЕ НОВИН