Ваш Android-смартфон перестав заряджатися. Що робити?

0
333

Неприємності трапляються несподівано. Смартфони виходять з ладу, як завжди, в той самий момент, коли потреба в них максимально велика. Випадки бувають різні, але нерідко буває так, що вчора ще працював справно гаджет починає заряджатися помітно гірше, або взагалі відмовляється це робити.

Як бути в такому випадку? Бігти в сервіс? Насправді, не варто панікувати. В сервіс завжди можна сходити і заплатити майстру. Дуже часто цього не потрібно, і можна «полагодити» свій телефон самостійно. Що ж потрібно зробити в першу чергу?

Варто почати з малого. Насамперед варто перевірити джерело живлення. Перенесіть адаптер на іншу розетку, підключіть смартфон кабелем, наприклад, до ноутбука. Зробіть так, щоб можна було переконатися, чи все з джерелом живлення в порядку.

Ваш Android-смартфон перестав заряджатися

Не менш ретельно потрібно перевірити і кабель. Він не повинен мати тріщин і перегинів. Найбільш «хворими» місцями кабелів є ділянки у конекторів. Справний кабель вставляється в роз’єм телефону щільно і не хитається в ньому.

Спробуйте виконати перезавантаження свого девайса. При цьому це має бути не штатна перезавантаження, а так званий Hard Reset (жорстке скидання). Така маніпуляція дозволяє прибрати всі накопичені в різних компонентах пристрою помилки і оживити його.

Для кожного конкретного апарату цей процес виконується по-своєму. Варто уважно вивчити інформацію з даної теми в інтернеті, або ж прочитати інструкцію. Грунтуючись на особистому досвіді, можна стверджувати, що цей спосіб реально працює і здатний вирішити масу проблем, в тому числі і проблему з зарядкою батареї.

Нічого не допомагає? Тоді спробуйте замінити батарею. Це стосується не тільки смартфонів, яким вже кілька років від роду, а й нещодавно куплених. Часто батареї виявляються некондиційними і виходять з ладу набагато раніше результату терміну служби.

Ну і наостанок. Просто розберіть апарат і виконайте його чистку. Особливу увагу варто приділити відповідного роз’єму і «мініджеку». Часто в них накопичується дуже багато бруду і сміття. Озброївшись зубочисткою і балончиком зі стисненим повітрям, потрібно акуратно прибрати все зайве.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ