Власники Pixel XL зіткнулися з проблемою після поновлення до Android Pie

0
183

Оновлення програмного забезпечення – звичайна практика для поліпшення функціональності гаджетів. На жаль, часто разом з наворотами і «латками» в код поновлення закрадаються і прикрі помилки – з однією з яких зіткнулися власники Google Pixel XL, які отримали довгоочікуваний апдейт відразу після релізу дев’ятої версії «зеленого робота».

Після оновлення до Android 9.0 Pie володарі Pixel XL виявили проблему з акумулятором при використанні кабелів стандарту USB-PD. У новій версії мобільної ОС функція швидкої зарядки перестала працювати, а відображається статус на дисплеї сигналізує власникам про повільну зарядці або зовсім її відсутності. У деяких випадках пристрій відмовлялося заряджатися від блоків живлення сторонніх виробників.

Раніше з такою проблемою стикалися і користувачі, які встановили бета-версію Android 9.0 DP4, в результаті вона перекочувала і в релізний версію. Примітно, що перше повідомлення зі скаргою на порталі Google Issue Tracker представники компанії закрили з позначкою «Неможливо виправити». Після створення аналогічного поста один із співробітників Google попросив всіх, хто зіткнувся з помилкою, надіслати детальний звіт про те, що трапилося.

На даний момент власникам Pixel XL залишається лише очікувати чергового патча, який зможе виправити цю проблему. Примітно, що на пристроях Pixel 2 і Pixel 2 XL такої помилки не спостерігалося.

джерело: phonearena.com

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ