Xiaomi випустила міні машинку для прання

0
137

Вигадники з Xiaomi знову здивували нестандартним підходом до звичайних, звичним домашнім помічникам. Сьогодні прийшла черга пральної машини.

“Ми все ще витрачаємо багато часу на прання одягу. Великі пральні машини вирішили проблему звичайного прання. Тоді як щодо особистого одягу? З ексклюзивної, настінної пральною машиною – Xiaoji, ви можете легко вирішити проблему прання особистого одягу – вважають в компанії Xiaomi.

Фахівці компанії звернули увагу на проблему невеликих прання особистих речей, вони порахували, що великі пральні машини не підходять для такого прання.

Шорти, футболка, нижню білизну та інші речі особистого гардеробу варті окремої пральної машини вирішили інженери і маркетологи Xiaomi. Адже прання бюстгальтера для дівчаток вимагає дбайливого ручного прання, а як щодо одягу вашого малюка, яка гідні ретельного і дбайливого прання?

Піклуючись про здоров’я малюка, дитячі речі, краще прати в окремій машині, адже це вимагає не тільки турбота про збереження речі, але про перенесення бактерій з вуличного одягу.

Так з’явилася Xiao-Ji Beads – маленька настінна пральна машина, яка дозволяє замінити ручне прання для речей, які вимагають спеціальної турботи. Тепер ваш маленький помічник більше схожий на витвір мистецтва і буде радувати не тільки чистими речами, а й здивованими поглядами ваших гостей.

А найголовніше – це не тільки гарна пральна машина, а розумна пральна маши на, яка стане крутим поповненням для вашого розумного будинку.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Загрузка...

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ