Які є меблі-трансформери та чи варто їх купувати

0
285

Наявність вільного простору в квартирі чи кімнаті життєво необхідна. По-перше, завдяки йому кімната візуально здається більше. По-друге, вільний простір дозволяє почуватися комфортніше, адже не доводиться постійно ударятися об стіл або щось ще. Тому в наш час особливо актуальними є меблі-трансформер для невеликих квартир або студій, адже вони допомагають помістити набагато більше речей і виконують більше функцій, не займаючи занадто багато місця.

Завдяки креативним дизайнерам сьогодні існує дуже багато різних прикладів подібних меблів. Більше того, вони не тільки економлять простір, а й виглядають досить пристойно та цікаво.

Якщо ви бажаєте придбати диван-трансформер, то він в першу чергу має бути якісним та з правильно підібраним механізмом трансформації. В магазині Kram-UA консультанти дадуть відповіді на всі ваші питання щодо продукції та допоможуть вибрати та купити диван-трансформер, який підійде саме вам.Які є меблі-трансформери та чи варто їх купувати
Серед усіх існуючих на даний момент таких предметів інтер’єру, найпопулярніші наступні.

Ліжко-шафа

Ліжко найчастіше займає більшу частину будь-якої спальні. Цю проблему багато хто вирішує за допомогою ліжка-дивану, навіть не припускаючи, що існує прекрасний проект, що з’єднує ліжко та шафу. Така конструкція повністю займає одну зі стінок кімнати. У його бічних відділах розміщуються полиці для зберігання, наприклад книг, одягу, біжутерії. Верхні полиці розраховані на предмети, що рідко використовуються: валізи, дорожні сумки і т.д. А середня частина – це ліжко, яке опускається на підлогу без жодних проблем.

Ліжко-робочий стіл

Дуже зручний проект існує для тих, хто після довгої роботи за столом не хоче пересуватися надто далеко. Нестача сил після тривалої дії мозкових процесів відбиває бажання навіть підводитися з місця, що вже говорити про те, щоб робити кроки у бік ліжка. Дане проектування меблів дозволить миттєво перетворювати робочий стіл на ліжко і навпаки.

Стіл трансформер

А цей предмет інтер’єру дозволить не купувати надто багато столів. Зі звичайного низького столу для журналів, книг, квітів можна зробити обідній стіл для гостей або для приємного вечора з сім’єю. Це дуже зручний спосіб заміни двох столів одним, особливо, якщо великий стіл використовується рідко.

Існує чимало інших цікавих проектів двох предметів інтер’єру, поєднаних в один, проте ці є найбільш популярними та необхідними.

Меблі-трансформери дуже зручні і практичні в будь-якому інтер’єрі. Мало того, що вони скорочують простір, що використовується меблями, вони також надають лоск, оригінальність і унікальність інтер’єру будь-якої кімнати.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ