Аксесуари для вина

0
26

Професійний винний набір — необхідна річ в роботі кожного сомельє. Аксесуари для вина — досконала пропозиція, що складається з продуктів кращих брендів, які вже багато років цінуються в галузі. Товари зроблені з особливою ретельністю, тому особливо ціняться барменами або на подарунок. Наприклад, бренд Pulltex, підготував зручні гаджети для вина. Для їх виробництва використовуються міцні матеріали, стійкі до механічних пошкоджень і підвищеної експлуатації.Аксесуари для винаЕлегантність і зручність в одному

Обладнання бару і весь столовий посуд для ресторану є частиною організації простору закладу. Тому вони повинні бути не тільки функціональними, але і правильно оформленими з естетичної точки зору. Гості елегантних ресторанів звертають увагу на деталі, котрі свідчать про клас конкретного місця. Враховуючи цей факт, підійдуть аксесуари для вина з ідеальними лініями. Їх форма і якість виконання вище середнього підкреслюють ранг приміщення:

  • штопори (наприклад, моделі зі спеціальним вакуумним насосом);
  • секундомір;
  • кулер;
  • відкривачки для шампанського;
  • окремі вакуумні насоси;
  • маркери для келихів.

Обов’язково слід ознайомитися з повним асортиментом. Співпраця з кращими брендами допоможе придбати найкраще обладнання.

Штопор і відкривачка для пляшок — відкупорювання без зусиль

Штопори і відкривачки для пляшок є незамінними аксесуарами для будь-якого любителя вина. Варто розглянути моделі різних розмірів, форм і функціональних можливостей. Практичні гаржети пропонують любителям вина ідеальну допомогу у відкритті своїх напоїв.

Графини і глечики з гарним дизайном

Кожен поціновувач вина знає: воно повинно вміти дихати. Графини і глечики забезпечують відмінний і швидкий розвиток ароматів. Насолоджуйтеся великим вибором і прикращайте свій дім винними аксесуарами.

Келихи для вина та шампанського

Келихи для вина та шампанського — це лише частина чудового задоволення від пиття даного напою. Різні форми келихів сприяють специфічному запаху і смаку вин, в залежності від їх походження. А з правильними келихами накритий стіл виглядає ще красивіше.

Охолоджувач для пляшок — ідеальна температура пиття

Біле вино, ігристе та шампанське мають найкращий смак, коли вони добре охолоджені. Охолоджувач для пляшок забезпечує правильну температуру напою влітку та в опалювальних приміщеннях. Він також може бути використаний в якості декоративного элементу.Аксесуари для винаАксесуари для вина — ідеальне рішення для подарунка

Винні картини, меблі та відповідне освітлення прикрасять вашу атмосферу. Книги та ігри в цікавій ігровій формі передають знання про вино і є відмінним подарунком. Розглянте незвичайні предмети винної тематики. Перегляньте категорії аксесуарів для вина у пошуках гарних товарів, де обов’язково знайдете те, що шукаєте.

Якщо вино — це напій, який найчастіше панує на вашому столі, або якщо ви дбаєте про те, щоб подавати його завжди правильно, то зверніть увагу на товари для роботи з ним. Сьогодні пропонується широкий асортимент винних аксесуарів, таких як штопори, розливники, термометри, пробки і охолоджувачі, які дозволять вам з належною повагою обходитися з пляшкою, а також зберегти частину напою на потім. Обов’язково ознайомтеся з асортиментом винних стелажів і вакуумних насосів. З іншого боку, маркери для келихів — один з бестселерів, тому що є відмінним способом наповнити свій фужер під час вечірки. Представлені винні аксесуари також є чудовими ідеями подарунків — для поціновувачів хороших напоїв та гарного дизайну. Це краща якість з оригінальним зовнішнім виглядом.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ