Історія про народження генно-модифікованих дітей в Китаї виявилася правдою!

0
874

Раніше, китайський біолог Хе Цзянькуй зробив сенсаційне повідомлення про те, що зумів домогтися народження дітей з генно-модифікованими клітинами. Воно мало ефект бомби, що розірвалася в науковому світі. Дослідники не вірили чуткам і очікували офіційних коментарів з боку китайської влади. І вони пішли через деякий час — офіційний Китай геть відкинув усі сумніви, заявивши, що вчений запустив «качку».

Історія про народження генно-модифікованих дітей в Китаї виявилася правдою!

Проте, не все так просто, як «двічі два». Через кілька місяців, коли пройшла перевірка дій біолога, китайська влада все ж визнали факт того, що діти з штучно зміненими генами все ж були народжені в одній з лабораторій. Проте, мають місце кілька важливих застережень.

Так, влада стверджує, що не давали жодних дозволів на такі сумнівні і небезпечні експерименти і дослідження. Вчений і його команда діяли вкрай приховано, дотримуючись жорстку конспірацію, що дозволило уникнути і тіні підозри.

Спеціальна комісія, створена для розслідування інциденту, встановила, що дослідники порушили кілька важливих китайських законів. Зокрема, мала місце підробка документів. Вчений хотів видати підробку за офіційні папери. Тепер за все порушення йому і його сподвижникам доведеться відповісти перед китайським судом.

Історія про народження генно-модифікованих дітей в Китаї виявилася правдою!

Проте, не дивлячись на скандал і значна невідповідність встановленим етичним нормам, Хе Цзянькуй зробив те, що, ймовірно, мріють зробити чимало талановитий вчених в різних країнах світу. Офіційне визнання його експерименту, що відбувся і успішним відкриває нову главу в дослідженнях генних інженерів. Вчений, за його словами, хотів всього лише навчитися виліковувати у дітей деякі типи раку.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ