Клавішні інструменти

0
22

Завдяки чудовій ергономіці клавіатури і сучасному розвитку техніки, клавішні є одними з найбільш потужних і універсальних музичних інструментів. Клавішні інструменти протягом століть стали улюбленими для роботи композиторів, тому що вони прекрасно працюють як в акомпанементі, так і в сольній грі, забезпечуючи великі можливості виконання, можуть успішно управляти всім оркестром.Клавішні інструментиАкордеон

Ці портативні інструменти бувають різних варіацій, завдяки типу клавіатури, тональній системі. В даний час також створюються чудові цифрові акордеони, здатні імітувати різні типи оркестрових звуків. Акордеони іноді використовуються в класичній, рок, поп або електронній музиці, але найбільш відомі і характерні для народного виконання і військових пісень. Цей інструмент міцно вписався в народну культуру багатьох країн Європи і Південної Америки.

Фортепіано

Фортепіано — один з найпотужніших, універсальних і складних клавішних інструментів. Назва походить від слів piano e forte, які означали, що фортепіано, на відміну від клавесина, дозволяє грати тихо або голосно, тобто контролювати динаміку. Крім акустичних піаніно, в даний час випускаються також дуже просунуті цифрові моделі, які трохи поступаються класичним аналогам, але не вимагають настройки, мають плавний регулятор гучності і можливість імітувати звук різних піаніно та інших інструментів. Крім класичних і цифрових піаніно, також є клавесини, що пропонують унікальний, недоступний для фортепіано звук.

Синтезатор

Це електронні інструменти, які стали самостійним класом і зробили прорив в історії музики. Можливість виробляти звуки, які неможливо отримати будь-яким іншим способом. В даний час можуть імітувати будь-які інструменти або розширювати їх масштаб, створюючи багато нових музичних жанрів. Сьогодні синтезатори стали одним з найбільш широко використовуваних інструментів.Клавішні інструментиЭлектрона клавіатура

Клавіатури — справжні музичні комбайни. Характерним для клавішних є відносно проста техніка гри і можливість заміни всього музичного ансамблю одним інструментом цього типу. Клавіатури добре підходять для виконання будь-якої розважальної музики: від джазу і року до поп, танцювальної та клубної.

Звукові модулі та секвенсори

Звукові модулі — це синтезатори без клавіатури, якими можна керувати за допомогою іншого електронного інструменту: секвенсора, комп’ютера або простих програвачів MIDI-файлів. Великою перевагою модулів є невеликий розмір і обмежена вартість покупки замість синтезатора з іншою клавіатурою.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ