LMS навчання: його особливості та переваги

0
15

Під час вибору платформи дистанційного навчання (LMS) дуже часто увага зосереджена на основних функціях та можливостях імпорту існуючих навчальних курсів, створення нових та управління всім процесом. Сайт skillzrun.com (SkillzRun) — перша українська LMS, яка дозволяє створити власний мобільний застосунок для учнів, співробітників або клієнтів.LMS навчання: його особливості та перевагиПереваги використання систем управління навчанням (LMS)

Платформи електронного навчання (LMS) — це сучасні рішення, які несуть в собі ряд відчутних переваг, як для організації, так і для її співробітників. Відчутною перевагою є можливість конвертувати дороге і трудомістке очне навчання в курси електронного навчання, які є захоплюючі, однаково інтерактивні і, що важливо, масштабовані. Особливо це стосується великих організацій, які працюють у кількох місцях та часових поясах. У таких компаніях витрати на впровадження співробітників і реалізацію політики навчання, як правило, дуже високі і забирають багато часу. Сучасна платформа електронного навчання економить час і гроші, а також дозволяє співробітникам підвищувати свої компетенції в будь-який час, з будь-якого місця і за допомогою будь-якого пристрою.

Крім того, алгоритми систем управління дозволяють значно автоматизувати реалізацію стратегії навчання. Вони дозволяють створювати правила, на основі яких окремим співробітникам призначається навчання наприклад, впровадження, яке повинен проходити кожен новий співробітник, або обов’язкове, необхідне законодавством (наприклад, з охорони праці та техніки безпеки). LMS не тільки призначить таке навчання конкретній людині, але й нагадає про закінчення терміну його завершення і, таким чином, звільнить від багатьох обов’язків співробітників відділу кадрів.

Надання широких можливостей для підвищення компетентності та демократизація доступу до навчальних матеріалів сьогодні розглядаються не як додаткова перевага, а як стандарт, якого очікують співробітники. Для багатьох з них погана якість навчання або їх відсутність — одна з основних причин відходу з роботи. Таким чином, інвестиції в систему дистанційного навчання дозволяють підвищити рівень залученості співробітників, знизити коефіцієнт звільнення і створити імідж роботодавця за вибором.LMS навчання: його особливості та перевагиЩо таке звітність на платформі LMS?

Однією з найважливіших з точки зору бізнесу функцій LMS є можливість створення найрізноманітніших звітів. Вони стосуються не стільки самих курсів, скільки поведінки користувачів платформи. За допомогою звітів у режимі реального часу ви можете відстежувати прогрес, досягнутий співробітниками, цілими командами або бізнес-напрямками.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ