Ноутбук Asus

0
20

Ви любитель комп’ютерів, підписаних логотипом тайванського бренду ASUS? Або зацікавили позитивні відгуки про цю марку і шукаєте новий ноутбук? Ви потрапили в потрібне місце! В інтернет-магазині https://dkt.ua/noutbuki-asus/ знайдете широкий вибір колекцій ноутбуків для різних цілей. Вибирайте моделі з процесорами нового і старшого покоління, оснащені ємними жорсткими дисками і високошвидкісними SSD. Перевірте і виберіть ноутбук Asus своєї мрії.Ноутбук AsusПреваги ноутбуків Asus

Пропоновані комп’ютери — це пристрої, які охоче вибирають користувачі з усього світу. Чому? Asus — шановний виробник міцних і надійних ноутбуків економ і преміум-класу. Продукти, підписані цим брендом, мають міцну позицію на IT-ринку і своїх відданих шанувальників. Ноутбуки характеризуються цікавим дизайном і сучасними технологіями. Тайванський концерн прагне до постійного розвитку, шукаючи нові інтелектуальні та інноваційні рішення в світі електроніки та ІКТ. Завдяки цьому представлені ноутбуки постійно вдосконалюються, як для надійності, швидкості роботи, так і для безпеки і комфорту.

Корисною особливістю, про яку варто згадати, є ергономіка, а також чудова клавіатура ноутбука Asus. Це робить навіть багатогодинну роботу комфортною, приємною і ефективною.

Ноутбук Asus — серії, адаптовані до різних потреб

Ноутбуки ASUS створені з урахуванням їх аудиторії. Апаратне забезпечення тайванського виробника виконується на компонентах світових гігантів, таких як:

  • Intel;
  • AMD;

ZenBook — обладнання, створене для творчої роботи. Пристрої серії поєднують в собі високу продуктивність і елегантність. Ці комп’ютери використовують високопродуктивні процесори Intel і AMD, які в поєднанні з швидкою оперативною пам’яттю і твердотільним накопичувачем роблять обладнання ефективним для повсякденного використання. Пристрої випускаються у версіях з різними розмірами екранів, починаючи з 13-го і закінчуючи діагоналлю 15-го дюйма.

VivoBook — ідеальне доповнення до вашого стилю. Незвичайний і унікальний дизайн робить ноутбук особливим. Використання процесорів Intel і AMD дозволяє без проблем справлятися з основними завданнями. Екран з діагоналлю до 17 дюймів і хорошими характеристиками робить його привабливою пропозицією для людей, які шукають обладнання як для роботи, школи, так і для розваг.Ноутбук AsusExpertBook — надійність. Матеріали, використовувані для створення корпусу, роблять ноутбук міцним і стійким до пошкоджень, що підтверджується проведеними випробуваннями військового рівня. Незважаючи на це, ноутбуки відрізняються компактністю і невеликими розмірами. Все це доповнюється компонентами, які дозволять працювати дуже ефективно.

Сьогодні ASUS пропонує незліченну кількість портативних комп’ютерів, згрупованих у різні серії. Кожен з них адаптований до іншого споживача, тому майже кожен може знайти обладнання, яке відповідає потребам.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ