Омельченко Валерій: HUB 4.0 став офіційним партнером Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge

0
300

Мережа інноваційних просторів HUB 4.0 допомагає ідеї стати бізнесом, малому бізнесу стати середнім, середньому – масштабуватись. З 2015 року ми надаємо майданчики для розвитку українських старапів. Багато з них вже давно вийшли на міжнародний рівень і щороку приносять мільйонні доходи державі. У нашій Галереї вже було представлено понад 100 українських винаходів, найвідомішими з яких є: Petcube, LaMetric, iBlazr, Ajax, Hideez, Cardiomo.

Наша місія – створювати інноваційну та екологічну атмосферу для розвитку нових ідей, ведення бізнесу, самовдосконалення і нетворкінгу прогресивних людей, команд і компаній. За 5 років мережа просторів для роботи і розвитку Hub 4.0 прийняла більше 15 000 резидентів і організували понад 500 робочих місць. Ми бачимо Україну розвиненою технологічною країною.

Нещодавно для HUB 4.0 сталася дуже важлива подія. Ми підписали Меморандум про співпрацю, розвиток та підтримку інновацій з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», одним із найпотужніших технічних університетів держави. Спільними зусиллями ми маємо на меті розвивати інноваційну економіку в Україні, необхідну для успішного розвитку економічних, торгових та інвестиційних процесів. Це – масштабна співпраця у створенні можливостей для розвитку інноваційної екосистеми, розвитку та підтримки інноваційних проєктів та ініціатив, ідей та послуг, дефініції найбільш перспективних інвестиційних напрямків.

В рамках дружньої співпраці HUB 4.0 став офіційним партнером Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge, що пройде в КПІ з 12 по 14 серпня 2021 року. В цьому році також планую взяти участь в складі Міжнародного журі конкурсу. І це для мене неабияка відповідальність.

Основна мета ювілейного X Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ» – визначення найцікавіших та найактуальніших проєктів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Цьогоріч фінал Конкурсу інноваційних проєктів відбуватиметься в 6 секціях: Оборона і безпека; Промисловий Хайтек і космос; Зелена енергетика, воднева економіка, екологія; Біомедична інженерія і здоров’я людини; Аграрна інженерія; Інформаційні технології, цифрова країна. На мою думку, ці теми є особливо актуальними сьогодні. І дуже круто, що в цих напрямках створюються креативні та важливі стартапи.

Вже 10 років поспіль він досить популярний серед студентів і підприємців. Адже Фестиваль – це не лише конкурс інноваційних проектів і можливість просунути свій стартап, а й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг, навчання у бізнес-тренерів, які спеціалізуються на стартапах, консультації та наставництво менторів та інвесторів.

Це також – комунікативний майданчик, де народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами, які в майбутньому можуть стати надійними партнерами. Саме тут можна знайти підтримку/поштовх/натхнення для реалізації старапу.

Переможці Конкурсу укладають протоколи про наміри з інвесторами та розпочинають підготовку до спільного виконання проекту, а призовий фонд становить 300 тис. гривень. І це дуже непогана сума для старту. Адже це так круто, коли маленька ідея перетворюється в масштабний міжнародний бізнес-проєкт. І таких прикладів тисячі.

У нас попереду багато цікавого: участь в організації хакатонів та допомога в роботі з стартапами. І ми надзвичайно горді з того, що докладаємо зусилля до розвитку українських стартапів. Адже це – шлях до економічного зростання країни.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ