Redmi K60 Ultra: перші подробиці флагмана суббренду Xiaomi

0
142

Redmi K60 Ultra частково розкрив свої характеристики, є питання 

Суббренд Xiaomi Redmi випустив смартфони серії K60 у грудні минулого року. Тепер у мережі з’явилися подробиці про новий пристрій у лінійці. Очікується, що Redmi K60 Ultra стане наступником торічного K50 Ultra. 

Redmi K60 Ultra: перші подробиці флагмана суббренду Xiaomi

Redmi k50 ultra

Китайський інформатор Digital Chat Station поділився інформацією про майбутній флагман компанії. У публікації на Weibo він повідомив, що пристрій з’явиться в третьому кварталі цього року, тобто в період з липня по вересень. Пристрій буде оснащений пласким дисплеєм AMOLED з роздільною здатністю 1,5К і підтримкою високої частоти оновлення, ймовірно, 144 Гц. Інсайдер зазначив що апарат буде оснащений металевою рамою також з пласкими гранями. 

Redmi K60 Ultra: перші подробиці флагмана суббренду Xiaomi

І на останок найцікавіше: Redmi K60 Ultra буде працювати на базі процесора MediaTek Dimensity 9200. Нагадаю що K60 Pro оснащений процесором Snapdragon 8 Gen 2. Зазвичай версія Ultra оснащувалась більш потужним процесором, а тут не дивлячись на те, що 9200 дуже крутий камінь, він все ж трохи слабше ніж топовий дракон. Ємність батареї K60 Ultra наразі невідома, але інсайдер стверджує, що пристрій підтримуватиме швидку зарядку потужністю 100 Вт.

Redmi K60 Ultra: перші подробиці флагмана суббренду Xiaomi

Це також невеликий даунгрейд порівняно з попередником Redmi K50 Ultra та “Прошкою”, які мають швидкість заряджання 120 Вт. З чим пов’язані такі зміни не в кращу сторону наразі не зрозуміло, будемо чекати на більш детальну інформацію стосовно новинки, щоб зрозуміти яке позиціювання буде у цьогорічної Ultra.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ