Сервіс і ремонт кавоварок і кавових машин для офісів і компаній

0
11

Багато людей не можуть уявити собі початок дня без кави. Ароматний напій незамінний в офісі, так як він не тільки пробуджує, але і підвищує активність і працездатність працівників, тому варто стежити за справністю кавомашини. Якісні послуги з ремонту кавових машин в офісах, компаніях надає www.headshot.coffee / servis-kavomashyn, гарантуючи швидке і доступне за ціною обслуговування.Сервіс і ремонт кавоварок і кавових машин для офісів і компанійПослуги з ремонту, програмування та очищення кавових машин

Компанія Хедшот Кофі спеціалізується на профілактичному обслуговуванні та післягарантійному ремонті автоматичних кавоварок різних виробників, наприклад, Saeco, Franke, DeLonghi, Dr.Coffee і т. д. Послуги включають наступні маніпуляції:

  • ретельне очищення;
  • усунення несправностей;
  • консультації експертів з технічного обслуговування для запобігання майбутніх збоїв.

Скористайтеся зручними варіантами транспортування.

Буде проведена ретельна діагностика для виявлення несправності і її причин. Виправляться післягарантійні технічні проблеми в кавоварці. Фахівці дадуть поради про те, як запобігти подібним проблемам в майбутньому. Кавова машина буде запрограмована відповідно до індивідуальних потреб, вирішуючи будь-які проблеми, пов’язані з програмним забезпеченням. Будуть виконані всі необхідні процедури обслуговування:

  • видалення накипу;
  • очищення молочної системи;
  • робота з блоком варіння і т. д.

При ремонті кавоварок використовуються тільки оригінальні запасні частини для заміни компонентів, які зношуються або виходять з ладу. Ви можете забрати експрес в сервісному центрі, послуги з оренди та ремонту надаються в Києві.Сервіс і ремонт кавоварок і кавових машин для офісів і компанійДля бізнес-клієнтів пропонуються експреси, адаптовані до індивідуальних потреб кожної компанії. Повідомляючи про несправність, попросіть пристрій для заміни та розкажіть про середнє щоденне споживання кави у вашій компанії. Мобільний сервіс надасть і встановить пристрій, демонструючи його можливості.

Headshot Coffee Co — спеціалізований персонал і запасні частини кращої якості. Для бізнесу пропонується на час ремонту замінюючий пристрій. Також доступні запасні частини для експресів. У разі повідомлення про несправність (після обговорення деталей) ви можете розраховувати на блискавичну реакцію персоналу. Обов’язково варто зв’язатися з фахівцями по телефону — більшість несправностей ви зможете усунути самостійно.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ